آخرین مطالب

ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر می‌کند

آفتاب آب پخش، استاندار بوشهر گفت: برای کاهش مصرف برق در تابستان از ابتدای تیرماه ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر می‌کند.


عبدالکریم گراوند عصر امروز در  نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: پاسخ قاطعانه رهبر انقلاب به سران آمریکا  در سفر نخست وزیر ژاپن به ایران، خواسته مردم ما را که عزتمندی و اقتدار و صلابت بود را محقق کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه آمریکایی برای فریب افکار عمومی جهان موضوع مذاکره مجدد را مطرح می کنند، افزود: ملت ایران با هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب  فریب آمریکایی‌ها را نمی‌خورد و زیر بار ذلت نخواهد رفت.

وی  با اعلام اینکه  مسؤولان نظام اسلامی همواره به دنبال برگزاری انتخابات سالم براساس رعایت قانون بوده‌اند ، ادامه داد: افرادی که قصد حضور در عرصه انتخابات اسفندماه سال جاری را دارند ، باید متخلق به اخلاق اسلامی باشند.

گراوند  با بیان اینکه طرح‌های آب رسانی که در دو سال گذشته در استان اجرا شده، بی‌نظیر است،بیان کرد: با تکمیل این طرح‌ها، مشکلات و کمبودهای آب آشامیدنی در استان بوشهر حل می‌شود.

وی  خواستار نصب شیرآلات کاهنده آب در ادارات شد و عنوان کرد: برای کاهش مصرف برق  و خاموشی‌ها در تابستان، از اول تیرماه ساعت کار ادارات استان بوشهر از 6:30 دقیقه تا ساعت 13 خواهد بود و  مدیران دستگاه های اجرایی بر روند خاموشی دستگاه‌های برقی ادارات در ساعات تعطیلی نظارت دقیق داشته باشند.

استاندار بوشهر با تاکید بر پیگیری و نظارت دائم از اراضی منابع طبیعی و پیشگیری از آتش‌سوزی در مراتع و اراضی جنگلی تصریح کرد: در عرصه مبارزه با آفت ملخ صحرایی اقدامات مهم و موثری از سوی جهاد کشاورزی استان بوشهر، فرمانداران و نهادهای گوناگون انجام شد که این مهم سبب کاهش  جمعیت ملخ‌های صحرایی شده است.

وی با تقدیر از خدمات جهاد کشاورزی استان در عرصه‌های مختلف گفت:  به دنبال افزایش گلخانه‌های هستیم  که در این راستا سال گذشته  103 هکتار اراضی گلخانه‌ای به بهره برداری رسید.

گراوند با تأکید بر  اینکه سرمایه‌گذاران نباید در پیچ وخم‌های اداری معطل شوند، خاطرنشان کرد: خدمات‌رسانی در حوزه آب و برق در مناطق پیرامونی  و حاشیه شهرها در دستور کار مدیران باشد.

وی با تاکید بر رعایت قانون در توزیع آگهی دستگاه‌های اجرایی به هفته نامه‌ها، مطبوعات و روزنامه‌ها افزود: روابط عمومی دستگاه‌ها باید بر اساس قانون در توزیع آگهی دستگاه‌ها به مطبوعات اقدام کنند.

استاندار بوشهر یادآور شد:  کارگروه ملی رفع آلایندگی جنوب استان بوشهر  تشکیل شده است که پس از ارائه پیشنهادات و مصوبات کارگروه استانی و نشست مقدماتی در سازمان مدیریت برنامه‌ریزی دستورات نهایی در کارگروه ملی ارائه می‌شود.