آخرین مطالب

بخشدار آبپخش خبر داد: پروژه ساخت ساختمان بخشداری آبپخش وارد فاز اجرایی خواهد شد

آفتاب آب پخش،  بخشدار آب پخش همچنین از شروع بکار پروژه ساختمان کمیته امداد آبپخش، و جذب اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان بهزیستی آبپخش خبر داد و بر لزوم تقویت زیرساخت ها در بخش آبپخش تاکید نمود.

به گزارش آفتاب آب پخش،  تنگ ارمی با بیان اینکه چندین سال است ساختمان بخشداری آبپخش که جزو پروژه های با اهمیت از منظر اجرا؛ محسوب می شود گفت؛ پس از پیگیری فراوانی که با مرکز استان و شهرستان انجام شد توانستیم مجوز ساخت ساختمان بخشداری آبپخش را با اعتباری چند میلیاردی بگیریم.
ایشان ضمن تشکر از دکتر لقمان زاده سرپرست محترم فرمانداری دشتستان، مهندس رستمی مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان بوشهر و سایر عوامل مرتبط، عنوان کرد؛ در روزهای آتی عملیات نخاله برداری و سپس آیین کلنگ زنی ساختمان فوق الذکر انجام میپذیرد و امیدداریم با تلاش هایی که صورت خواهد گرفت بتوانیم نسبت به جذب اعتبارات مورد نظر و تسریع در انجام عملیات اجرایی پروژه گام های موثری را برداریم.
وی همچنین از شروع بکار پروژه ساختمان کمیته امداد آبپخش، و جذب اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان بهزیستی آبپخش خبر داد و بر لزوم تقویت زیرساخت ها در بخش آبپخش تاکید نمود.
و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری های بسیار زیاد و تلاش های وافری که در حال انجام و بعضا انجام خواهد شد نسبت به تقویت شاخص های توسعه ای در آبپخش اقدامات جدی ای به منصه اجرا برسد‌.