آخرین مطالب

اجرای پروژه‌های عمرانی و زیباسازی شهری در آبپخش شتاب می‌گیرد

به گزارش  آفتاب آب پخش، آب پخش،اعظم صمصامی در نشست با مدیران واحدهای مختلف شهرداری اظهار داشت:شهر آب پخش،از مناطق مهم و زیبای استان بوشهر است که باید تلاش کنیم با اجرای طرح های مختلف عمرانی و مبلمان شهری،سیمای عمومی شهر زیباتر شود.


 

وی از آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمران شهری آب پخش در روزهای آتی خبر داد و افزود:با تصویب بودجه پیشنهادی شهرداری ،عملیات اجرایی پروژه های عمران در روزهای آتی شروع می شود و تلاش شده در اجرای طرح ها،توسعه متوازن و عادلانه رعایت شود.

مهندس صمصامی خاطرنشان کرد:متاسفانه بودجه پیشنهادی شهرداری چهارماه توسط شورای شهر تصویب نشد و پروژه هایی که باید طبق برنامه زمانبندی اجرا می گردید با وقفه ای چند ماهه آغاز می شود و تلاش می کنیم با همت بلند مجموعه شهرداری و همراهی مردم عزیز این وقفه جبران شده و طبق برنامه ریزی اجرا شوند.

شهردار آب پخش بیان داشت:احداث جاده سلامت،کانال دفع آبهای سطحی کوچه سه کناری،جابجایی تاسیسات واقع در مسیر طرح های عمرانی،ساخت و نصب تابلو معابر شهری،ساخت و نصب تمثال شهدای گرانقدر،ساخت و نصب پرچم در ورودی و خروجی شهر،ساماندهی ورودی شهر،زیرسازی و آسفالت معابر شهر،پیاده روسازی معابر شهر،ترمیم نوار حفاری،ساماندهی میدان امام حسین(ع)،احداث پارک نارنجستان،مبلمان شهری،بهسازی پارک خضراء،ساماندهی آرامستان های سه محله شهر،احداث سرویس بهداشتی اطراف بلوار انقلاب،احداث ساختمان اداری شورای شهر از جمله طرح هایی است که انشالله در روزهای آتی اجرای آنها آغاز می شود.

صمصامی ابراز امیدواری کرد با تلاش نیروهای خدوم شهرداری و همکاری و همراهی شهروندان عزیز،طرح های عمرانی و مبلمان شهری که به زیباسازی شهر کمک می کند در موعد مقرر به بهره برداری برسد.