آخرین مطالب

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر بوشهر از شهر آب پخش بازدید کرد/تصاویر

آفتاب آب پخش،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور درشهر آب پخش با مسئولین دیدار و گفتگو کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر عنوان داشت: بخش آب پخش قابلیت ها و پتانسیل بالایی جهت توسعه همه جانبه دارد و مسئولان  باید طوری برنامه ریزی کنند که این بخش مهم به جایگاه واقعی خود برسد.

آیت الله صفایی بوشهری: بخش آب پخش دارای ظرفیت های گوناگون از جمله در بعد منابع انسانی می باشد و مردم این بخش همواره در خدمت اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی بوده اند و شخصیت ها و انسانهای شریفی از این منطقه به استان و کشور معرفی شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر در این آئین ضمن تقدیر از خیران و واقفان گفت: بخش آبپخش شهرستان دشتستان منشا وحدت، همدلی و سرشار از فرهنگ دینی، مقاومت و مردمداری است.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: آبپخش به دلیل شرایط خاص جغرافیایی در زمینه تولید و رونق محصولات کشاورزی نیز نقشی مهم دارد.

وی اضافه کرد: مردمی بودن و خدمت به مردم از وظایف مهم دفاتر ائمه جمعه است و امام جمعه باید مشکل گشا و واسطه خوبی بین مردم و مسئولان باشد.

صفای بوشهری یادآورشد: محل کار امام جمعه باید دفتر قلبها، مهربانی ها و خدمتگزاری به مردم باشد.

امام جمعه آبپخش گفت: ساختمان دفتر امام جمعه در ۲ طبقه با زیربنای ۱۳۰ متر مربع و یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار احداث شده است.

حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: حسینیه خیرساز اباعبدالله الحسین (ع) شهر آبپخش نیز با زیربنای ۳۵۴ مترمربع واعتبار سه میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال با وقف خیرساز مرحوم حمید رزمجو و مرحوم علی محمدالبغلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

این مقام مسئول در بخشی دیگر از برنامه های خود دفتر امام جمعه شهر آب پخش و حسینه اباعبدالله حسین(ع) محله قلایی را نیز افتتاح نمودند.