آخرین مطالب

مسابقات فستیوال تابستانه به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی پارس در شهر آبپخش برگزار شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،سعیدصا‌دقی مدیرفنی باشگاه پارس افزود ∶ این جشنواره با حضور بیست باشگاه ، 45 تیم و حدود پانصد فوتبال آموز در این مسابقات حضور داشتند لذا مدارس های فوتبال کشوری ، استانی ، شهرستانی و بخش های مختلف در این جشنواره حضور یافتندوی افزود∶ تشکر ویژه دارم از کلیه ی خانواده های محترم و مدیران و مربیان زحمتکش که اجازه دادند فوتبال آموزان عزیز در این جشنواره شرکت کنند و تجربه بیشتری کسب کنند.

سعید صادقی مسئول برگزاری مسابقات فستیوال تابستانه افزود∶ در این برنامه هدف بنده حقیر این بود که فوتبال آموزان عزیز در تابستان سرگرم یک دوره مسابقات باشند و بتوانند استعداد های خود را در این جشنواره نشان بدهند که این مسابقات به مدت سه هفته انجام گرفت لذا شهرهای همسایه فکرنکنند فوتبال آبپخش مرده و استادیوم ندارند شهر آبپخش با کم ترین امکانات و تجهیزات فعالیت خود را انجام میدهد تافوتبال آبپخش همیشه در استان و شهرستان مثل گذشته حرف برای گفتن داشته باشد .

از مسئولین محترم استدعا دارم این مشکلاتی که باهم دارید  کنار بگزارید و به  فکر جوانان شهر باشید اندکی خودتون را بیدار کنید و این مشکلات مردم را حل کنید نه اینکه فقط کلمه چشم را بگویید.
وی افزود∶ جوانان ما از مسئولین محترم در ورزش یه ورزشگاه میخواهند که بتوانند تلاش های خود را انجام بدهند تا اسم آبپخش را در کشور و استانهای دیگر به صدا در بیاورند.