آخرین مطالب

افرادی که شرایط اولیه ندارند در انتخابات کاندیدا نشوند/نشست‌های خانگی اشکالی ندارد

آفتاب آب پخش، سرپرست دفتر شورای نگهبان در بوشهر گفت: داوطلبان انتخابات واقع بینانه احساس تکلیف کنند و افرادی که شرایط اولیه را ندارند، در انتخابات نامزد نشوند.


خلیل رضایی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سالروز تأسیس شورای نگهبان افزود: شورای نگهبان بر اساس قانون افراد را رد و یا تائید می‌کند، اما برخی افراد که باب طبعشان نیست با نقد خلاف واقع به دنبال تضعیف این شورا هستند.

وی تاکید کرد: رد صلاحیت‌هایی که صورت می‌گیرد سلیقه‌ای نیست و افرادی که رد صلاحیت می‌شوند، شرایط اولیه تائید را ندارند.

سرپرست دفتر شورای نگهبان در بوشهر ادامه داد: شورای نگهبان مستقل و فرا قوه‌ای است و تا کنون صلابت و اقتدار خود را در همه عرصه‌ها به خوبی نشان داده است.

رضایی بیان کرد: دشمنان با آگاهی از نقش مؤثر شورای نگهبان هجمه‌های زیادی را به شورا وارد می‌کنند و خواستار ورود افراد ناصالح به ارکان نظام هستند، اما شورای نگهبان دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناکام کرده است.

وی با بیان اینکه همیشه در ماه‌های قبل و پس از انتخابات تخریب شورای نگهبان به اوج می‌رسد، گفت: این حاشیه سازی‌ها به هیچ وجه در تصمیم گیری‌های شورای نگهبان تأثیر گذار نبوده است.

سرپرست دفتر شورای نگهبان در بوشهر تصریح کرد: رسانه‌ها باید جایگاه شورای نگهبان و ارکان جمهوری اسلامی را بیشتر معرفی کنند و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب سازند.