آخرین مطالب

جلسه طرح توسعه اشتغال در بخش آبپخش استان برگزار شد/عکس

آفتاب آب پخش، جلسه طرح توسعه اشتغال در بخش آبپخش با حضور بخشدار و معاون اشتغال اداره کل کمیته امداد خمینی(ره) استان برگزار شد.

بخشدار آب پخش درابتدا ضمن خوش آمد گویی به مدعوین، از اجرای برنامه های جامع و مدونی برای تحول نظام مند اشتغال روستایی خبر داد و افزود:  امید داریم با تلاش به این مهم دست پیدا کنیم.
تنگ ارمی بیان داشت؛ایجاد اشتغال موثر یکی از دغدغه های این روزهای جامعه هست و  با توجه به نامگذاری سال ۹۸ به سال رونق تولید و نظر به توجه و تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس محترم جمهور  بر ایجاد اشتغال و تسهیل در آن بر لزوم همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی در این راستا با جدیت کامل در حوزه های مربوط تاکید نمود.
نماینده عالی دولت در بخش در ادامه گفت؛ با ایجاد کار آفرینی و اشتغال در مجموعه کمیته امداد علاوه بر اینکه باعث رشد اقتصادی میشود وابستگی مددجویان از کمیته امداد به حداقل خود رسانیده می شود.جهت تحقق این امر تسهیل در امورات و همکاری با این قشر جامعه را می طلبد که انتظار ما از کمیته امداد خمینی تلاش بیش از پیش  و همکاری همه‌جانبه در این راستا می باشد.
 
وی در ادامه افزود؛ یکی از مشکلات عمده در ایجاد اشتغال ایجاد و تولید بازار فروش می باشد. که در همین راستا در حال رایزنی های لازم هستیم و در تلاش هستیم در جهت ایجاد بازار کار برای کارآفرینان و کسانی که در حوزه های مختلف ایجاد شغل میکنند بستر مورد نیاز و مطلوب را مهیا سازیم
 
بخشدار آب پخش گفت تقاضایی ما از کمیته امداد استان این است که یک شیوه نامه دقیق و نظام مندی را در این راستا تهیه و تنظیم  و برای ایجاد بازدهی بیشتر در راستای تبیین و آموزش مددجویان خود با تلاش بیشتری در این عرصه گام بردارند.