آخرین مطالب

فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش برگزیده رده های موفق تر بسیج در سطح دشتستان شد

آفتاب آب پخش،سومین جشنواره مالک اشتر همراه با تجلیل از رده های موفق تر بسیج با حضور جمعی از مسئولین و بسیجیان در سالن اجتماعات پژوهش سرای متقین برازجان برگزار شد.


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه علیه السلام شهرستان دشتستان در این مراسم گفت: بسیج یک حرکت اجتماعی است که بنا به نیازهای مختلف در جامعه نمود پیدا می کند.

سرهنگ غلامرضا بناری افزود: بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس به صورت نظامی وارد عرصه شد، بعد از آن وارد عرصه سازندگی شد و در عرصه های جنگ نرم نیز به خوبی نقش ایفا کرد.
وی در ادامه با بیان این مطلب که حدود ۳۰۰ برنامه در طول سال در سطح رده های مقاومت در دشتستان برگزار می شود، گفت: بخش زیادی از این برنامه ها، برنامه های فرهنگی است که در راس این برنامه ها نیز برنامه هایی قرار دارد که به اعتلای بسیج بر می گردد.


جانشین فرمانده ناحیه دشتستان تصریح کرد: طرح های شهید حججی، جهادگران سلامت، شهید بهنام محمدی، کمک به محله های آسیب پذیر شهر، گشت های محله محور، فعالیت های جهادی و راه اندازی صندوق های قرض الحسنه درون پایگاهی از جمله مهم ترین برنامه هایی است که توسط بسیج و در جهت اعتلای آن در سطح شهرستان برگزار می شود.
بناری بسیج را طلایه دار کارهای فرهنگی در جامعه دانست و تاکید کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی فهمیده اند که به صورت نظامی نمی توانند به کشور ما ضربه بزنند به همین خاطر تهدیدات خود را وارد فضای فرهنگی کرده اند که بسیج در این مسیر نیز به شدت با آن ها مقابله می کند.

هش سرای متقین برازجان برگزار شد./ (مجتبی رحمانی فرد و محمد غلامیان)