آخرین مطالب

یادواره شهدای عملیات والفجر 2 در برازجان برگزار می شود

آفتاب آب پخش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه علیه السلام شهرستان دشتستان از برگزاری یادواره گرامیداشت ۲۳ شهید عملیات والفجر ۲ در برازجان خبر داد. به گزارش ناصرون، سرهنگ نعمت اله غلامپور در جلسه هماهنگی برگزاری این یادواره گفت: این مراسم دوشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۲۱ با حضور سردار جعفر اسدی فرمانده لشکر المهدی (عج) در دوران..

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوادالائمه علیه السلام شهرستان دشتستان از برگزاری یادواره گرامیداشت ۲۳ شهید عملیات والفجر ۲ در برازجان خبر داد.
سرهنگ نعمت اله غلامپور در جلسه هماهنگی برگزاری این یادواره گفت: این مراسم دوشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۲۱ با حضور سردار جعفر اسدی فرمانده لشکر المهدی (عج) در دوران دفاع مقدس و مسئول فعلی معاونت بازرسی قرارگاه عملیاتی خاتم الانبیاء (ص) در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار می شود.
وی تصریح کرد: ۲۳ رزمنده دشتستانی در عملیات والفجر ۲ به شهادت رسیدند که این یادواره با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهیدان و همچنین ایثارگران این عملیات و گرامیداشت خانواده های آن ها برگزار می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دشتستان تاکید کرد: یادواره گرامیداشت شهدای عملیات های مهمی مانند بیت المقدس، فتح المبین، رمضان، والفجر ۲، والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ تاکنون در این شهرستان برگزار شده و یا در دست برگزاری است.
دبیر یادواره شهدای عملیات والفجر ۲ دشتستان نیز در این جلسه گفت: برگزاری یادواره گرامیداشت شهدا با محوریت عملیات ها یکی از برنامه هایی است که در راستای برگزاری کنگره سرداران و ۲ هزار و ۱۰۰ شهید استان بوشهر در شهرستان دشتستان برگزار می شود.
عباس دهقان کمارجی اظهار کرد: تلاش ما در ستاد برگزاری یادواره شهدا بر این است که در کنار برگزاری خود یادواره، به انجام کارهای فرهنگی برای شناساندن شهدا به نسل جدید نیز اقدام کنیم که در همین راستا گروهی مشغول تهیه و تدوین کتاب شهدا در این زمینه هستند.