آخرین مطالب

در برازجان،دستگیری سه برادری که در قتل مشارکت داشتند

آفتاب آب پخش، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که به همراه دو برادرش فرد ۲۸ ساله را در شهر برازجان با شلیک گلوله به قتل رسانده و متواری شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.


سردار خلیل واعظی بیان کرد: در پی وقوع تیراندازی در ساعت ۴ بامداد هفدهمین روز تیرماه در محله کریم آزاد برازجان، تیم گشت پلیس به محل حادثه اعزام شد.

وی بیان کرد: پس از حضور پلیس مشخص شد مرد ۲۸ ساله به هویت بهرام بر اثر اصابت گلوله مجروح به بیمارستان منتقل و بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

 واعظی تصریح کرد: بنا به اظهارات اولیه همسر متوفی، چند نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده به قصد سرقت موتورسیکلت پارک شده در حیاط، وارد منزل شده که پس از مقاومت صاحبخانه، وی را با شلیک گلوله مصدوم و موتورسیکلت را به سرقت بردند.

وی گفت: با انتقال پرونده این حادثه به پلیس آگاهی دشتستان، تیمی مجرب از کارآگاهان جرایم جنایی پس از ۲۵ شبانه روز اقدام اطلاعاتی، علمی، پلیسی و تحقیقات میدانی سه نفر مظنون حادثه را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: متهمین که سه برادر بودند در یکی از بلوار‌های شهر برازجان سوار بر یک دستگاه خودرو دستگیر شدند که پس از انتقال به پلیس آگاهی، یکی از آن‌ها ضمن اعتراف به قتل با همکاری دو برادر دیگرش، علت آن را اختلاف قبلی با مقتول عنوان کرد.

گفتنی است اسلحه به کار رفته در این حادثه نیز کشف شد.