آخرین مطالب

نجات جان جوان ۳۰ ساله از مرگ در بیمارستان قلب بوشهر

آفتاب آب پخش، پیمان زند مدیر داخلی بیمارستان قلب گفت طی تماس تلفنی از بیمارستان قائم در خصوص بیمار سی ساله ای که با درد شدید قفسه سینه مراجعه کرده بود.


؛بلافاصله تیم مشاوره جراحی به سرپرستی دکتر پوربهی تشکیل جلسه داده است و مریض را ساعت یازده و سی دقیقه شب وارد بیمارستان قلب و مستقیم به بخش آنژیوگرافی منتقل شد و عمل جراحی انجام گرفت.

 

سید محمد مهدی مصطفوی، مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر در گفتگو با صدای استان با اشاره به نجات جان جوان ۳۰ ساله در بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه طی تماس تلفنی با این بیمارستان وضعیت وخیم یک بیمار ۳۰ ساله گزارش شد که بلافاصله عملیات پذیرش صورت گرفت.

 

وی افزود: در کمتر از ۱۵ دقیقه پزشک فوق تخصص قلب و سایر پرسنل جهت انجام عمل و نجات جان بیمار آماده شدند و ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه عمل آنژیوپلاستی آغاز شد که با مهارت دکتر پوربهی و تیم همراهش عمل آنژیوپلاستی با موفقیت انجام شد و رگ اصلی قلب این بیمار ۳۰ ساله باز و خونرسانی به قلب از سر گرفته شد.

 

مسئول بخش آنژیوگرافی بیمارستان قلب بوشهر خاطرنشان کرد: پس از عمل آنژیوپلاستی تعبیه استند نیز در این رگ انجام شد تا در آینده نیز رگ این بیمار دچار تنگی و انسداد نشود.

 

مصطفوی از اجرای طرح ۲۴۷ در بیمارستان قلب بوشهر خبر داد و یادآور شد: طرح ۲۴۷ یعنی ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بیمارستان قلب بوشهر در آمادگی کامل قرار دارد و در صورت حضور بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه دارند، بلافاصله تیم تخصصی و فوق تخصصی بر سر بیمار حاضر خواهند بود.