ول خرجی دو میلیارد تومانی یک کاندیدا/اصلاحات در دوراهی سعادت
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش، شنیده شده یکی از مشاوران کاندیداهای انتخاباتِ اسفندماه گفته است که این دور برای رفتن به مجلس سرمایه گذاری زیادی کرده ایم ; اگر رقیبانمان کنار بروند و به ما کمک کنند حاضریم تا ۲ میلیارد خرج کنیم .* 2 میلیارد می دهیم رقیبمان نیاید *

شنیده شده یکی از مشاوران کاندیداهای انتخاباتِ اسفندماه گفته است که این دور برای رفتن به مجلس سرمایه گذاری زیادی کرده ایم ; اگر رقیبانمان کنار بروند و به ما کمک کنند حاضریم تا ۲ میلیارد خرج کنیم .* کاندیدای دوم خردادی جدید برای بوشهر *

شنیده شده است، ناصر غلامی معاون پژوهش و‌ برنامه ریزی آموزش پرورش استان بوشهر بعد از استعفا قصد ورود به انتخابات را دارد. وی دوم خردادی است و پیشتر معاون اداره شهرستان بوشهر بوده و از اهالی بخش مرکزی بوشهر است.

* لاریجانی از تهران می آید؟ *

طبق نظرسنجی برخی منابع نزدیک به لاریجانی درصد مقبولیت او در قم بسیار کاهش یافته اطرافیان لاریجانی می گویند شاید او در تهران و شاید در شمال نامزد شود .
* اصلاحات در دوراهی سعادت *

بررسی ها نشان می دهد ، کسی که سئوال جنجالی اشتغال فرزند سعادت را پرسید یکی از سایت های خبری اصلاح طلب بود . از طرفی حمایت های دیگر پایگاه های خبری اصلاح طلب از نماینده دشتستان نشان تردید دوم خردادی ها از ماندن یا نماندن با سعادت است .

* پورفاطمی امیدوارتر از همیشه *

خبرهای دریافتی حکایت از امیدواری بیش از گذشته سید محمد مهدی پورفاطمی نماینده سابق دشتی و تنگستان برای گرفتن تایید صلاحیت از شورای نگهبان دارد . طرفداران وی هم اکنون با امید به تایید صلاحیت ایشان در حال رایزنی های انتخاباتی می باشند .