آخرین مطالب

در بیمارستان قلب بوشهر/ عمل جراحی باز پیوند عروق قلبی ( CABG ) / تصاویر

به گزارش  آفتاب آب پخش، یکی از متعهد و متخصص ترین پزشکان بوشهری، دکتر ابراهیم شفیعی فوق تخصص جراحی قلب و از بنیانگذاران بیمارستان تخصصی قلب بوشهر است که در سال 1386 و هنگامی که معاون وقت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بود توانست با پیگیری های فراوان زمینه ساز ایجاد، تجهیز و راه اندازی این مرکز تخصصی قلب در بوشهر شود.


در طی دوازده سال گذشته وی توانسته بیش از یک هزار و چهارصد انواع اعمال جراحی قلب در این بیمارستان انجام دهد که حتی یک ریال به عنوان هزینه خارج از تعرفه و به اصلاح زیرمیزی از بیمارانش دریافت نکرده است.
در بوشهر و در مرکز تخصصی قلب این شهر پس از انجام اعمال جراحی ، دکتر شفیعی تا زمان ترخیص بیمار و به خصوص در 24 ساعات اولیه بیمارش را تنها نمی گذارد و بر سیر درمان و دوران نقاهت در بیمارستان نظارت کاملی دارد در حالی که در تمام مراکز اعمال جراحی کشور ، پس از انجام عمل توسط جراح قلب، بیمار جراحش را دیگر نمی بیند و تمامی سیر درمان توسط متخصص قلب انجام می شود .
دکتر شفیعی از جمله پزشکان متعهد در استان بوشهر است که فاقد مطب بوده و در طی دو روز در هفته در کلینیک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیمارانش را ویزیت و برای جراحی قلب مشاوره می دهد.
پایگاه خبری  آفتاب آب پخش، پیشاپیش روز اول شهریورماه که به نام روز پزشک در تقویم رسمی کشور ثبت شده را به آقای دکتر شفیعی و همه پزشکان دلسوز این استان که همه جوانی خود را صرف کسب علم و فعالیت برای نجات جان هم نوعانشان کرده و استمرار می بخشند ، تبریک عرض می کند.
تصاویر ذیل از یک عمل جراحی باز پیوند عروق کرونر قلبی ( CABG ) در مرکز تخصصی قلب بوشهر گرفته شده است.
عکس: مهرداد جشنی پور