آخرین مطالب

احکام انتصاب اعضاء مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر تقدیم شد/ تصاویر

آفتاب آب پخش، در این نشست عضو جامعه اسلامی فرهنگیان کشور اقدام به تحویل احکام اعضاء مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر کرد.


زت الله دهقان صبح امروز در نشست با اعضاء مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر اظهار داشت: در حالی که تمامی دشمنان نظام به دنبال مسدودکردن راه های صدور پیام انقلاب اسلامی ایران هستند امات در عمل توفیق چندانی کسب نکرده اند.


وی افزود: جریان سازی انقلاب اسلامی در راستای صدور پیام این انقلاب اکنون و در دهه چهارم به جایی رسیده که شاهد صدور پیام انقلاب هستیم.

عضو جامعه اسلامی فرهنگیان کشور تصریح کرد: یکی از ابعاد صدور انقلاب در زمینه فرهنگی است که با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر برنامه ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی، این وضعیت به خوبی در جامعه اسلامی فرهنگیان در حال انجام است.

دهقان ادامه داد: توجه به موضوعات تربیتی و آموزشی و پرورشی یکی از راهبردهای جامعه اسلامی فرهنگیان است که با تشکیل کارگروه های درون حزبی و همکاری با سایر تشکیلات فرهنگی به دنبال پیاده سازی این موضوعات به جامعه هدف هستیم.

وی بیان کرد: جامعه اسلامی فرهنگیان با بیش از سی و سه سال سابقه خدمت در عرصه های مختلف با وجود معلمان دلسوز و ولایی نقش موثری در حفاظت از این انقلاب بر عهده داشته است.

دبیرکل سایق جامعه اسلامی فرهنگیان کشور یادآور شد: یکی از اصلی ترین وظایف جامعه اسلامی فرهنگیان کشور، توجه به شناساندن اصل ولایت و شخص ولی فقیه به جامعه است که از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مطلوب رسانه ای می توان به آن اهتمام ورزید.

نماینده دوره اول ، دوم و هشتم مجلس شورای اسلامی با اعلام این که آموزش و پرورش نه در شعار بلکه در عمل باید به اولویت اصلی نظام و دولت تبدیل شود ، بیان کرد: نیاز است که با یک مدیریت کاملا جهادی زمینه اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش انجام شود.

دهقان ادامه داد: نکته دیگری که در جامعه اسلامی فرهنگیان به آن توجه شده پیگیری گام دوم انقلاب است که اجرای آن انکارناپذیر است.

عضو جامعه اسلامی فرهنگیان کشور بیان کرد: با توجه به محوری بودن نقش جوانان در پیاده سازی گام دوم انقلاب مد نظر رهبری، معلمان انقلابی در تربیت این نسل نیز سهمی غیرقابل انکار دارند.

وی با قدردانی از تلاش های انجام شده برای کادرسازی نیروهای ولایی و انقلابی توسط جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر اظهار داشت: جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر با وجود کادری مجرب در هسته مرکزی خود، اقدامات شایسته ای برای جذب فرهنگیان انجام داده که قابل تقدیر است. 

گفتنی است در این نشست عضو جامعه اسلامی فرهنگیان اقدام به تحویل احکام اعضاء مرکزی جامعه اسلامی فرهنگیان استان بوشهر کرد.