آخرین مطالب

در شهر آبپخش برگزار می‌شود؛ جشنواره‌ تئاتر دانش‌ آموزی و قصه‌گویی

آفتاب آب پخش، نشست مسئول انجمن هنرهای نمایشی آبپخش و معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش این شهر برگزار و طی آن قرار شد جشنواره تئاتر دانش‌آموزی با همکاری این اداره در آبپخش برگزار شود.


، ازجمله طرح‌ها و برنامه‌های عنوان‌شده در این نشست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- جشنواره دانش‌آموزی با همکاری انجمن نمایش آبپخش و با استفاده از ظرفیت این انجمن و همکاری این نهاد با اداره آموزش و پرورش

۲- شناسایی دانش‌آموزانی که به امر قصه‌گویی علاقمند هستند و پرورش آن‌ها و برگزاری جشنواره ‌ قصه‌گویی با همکاری مشترک میان انجمن و اداره آموزش و پرورش ‌

۳- برگزاری کارگاه آموزش بازیگری و کارگردانی تئاتر برای معاونین پرورشی مدارس با همکاری انجمن و اداره آموزش و پرورش

۴- آموزش الفبای تئاتر به دانش‌آموزان در زنگ هنر مدارس به‌صورت ماهانه

علی سعادت در گفتگو با تئاتر بوشهر گفت: با مذاکرات انجام‌شده طرح‌ها مورد قبول و استقبال معاونت پرورشی اداره واقع شده است و وی خواستار جلسه‌ای دیگر در ماه جاری شد.

سعادت در ادامه افزود: جهت هماهنگی‌های بیشتر در زمینه آموزش معاونین پرورشی در امر تئاتر و راهکار‌هایی برای استقبال بیشتر مدارس و صدور مجوز این برنامه‌های هنری توسط ریاست اداره آموزش و پرورش آبپخش، قرار شد در این جلسه مسئول کمیسیون فرهنگی شورا نیز حضور داشته باشد تا از ظرفیت این کمیسیون نیز استفاده شود.

یادآوز می‌شود، تاریخ برگزاری جشنواره تئاتر دانش‌آموزی نیز آذر‌ماه تعیین شده است تا آموزش‌های لازم جهت دانش‌آموزان و معاونین در مهرماه جاری انجام شود.