close
دانلود آهنگ جدید
کتاب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش منطقه آب پخش رونمایی شد.تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،کتاب اجرایی سند تحول بنیادین در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش با نگاه برنامه ریزی و کیفیت بخشی آموزشی در فرآیند تعلیم و تربیت رونمایی شد.


: آیین رونمایی کتاب سند تحول در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش با حضور بخشدار، امام جمعه، رئیس اداره اموزش و پرورش، معاون آموزشی، معاون پرورشی و تربیت بدنی، و کارشنان اداره منطقه برگزار گردید.

رئیس اداره­ آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: آموزش و پرورش امروز مسیر پیمودن تحول را بر اساس اسناد عملیاتی که ‌رونمایی می‌شود پیگیری خواهد کرد و از این پس برنامه ای در آموزش و پرورش اجرایی نخواهد شد ‌جز آنکه با این اسناد هماهنگ باشد و برنامه ها باید منبعث از این سند اجرایی باشد. ‌

اکرم پاپری بیان داشت: برنامه اجرایی سند تحول بنیادین به طور دقیق پیش بینی می کنیم که در چه فواصل ‌زمانی باید به چه اهداف کیفی و کمی در راستای سند تحول بنیادین برسیم.

پاپری اظهار کرد: ما امروز با رونمایی از این سند که در آن هر برنامه، شناسنامه و چارچوب ‌اجرایی خاص خود را دارد به چیزی که آموزش و پرورش به آن نیازمند است، می رسیم. اما باید تا ‌یک ماه آینده مشخصا اعلام شود.

امام جمعه آب پخش برنامه تحول آموزشی را، اقدامی ارزشمند دانست که نیازمند هماهنگی و اطلاع رسانی در خصوص اجرای بهتر برنامه دانست و هدف نظام آموزشی را شکوفایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان عنوان کرد

حجت الاسلام خداداد رضایی نیروی انسانی را بزرگترین  ثروت هر کشوری معرفی کرد و گفت: قدرت اقتصادی نظامی سیاسی و فرهنگی هر کشور بر پایه نیروی انسانی است

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش نیز در آیین رونمایی از این کتاب اظهارداشت: این کتاب در 170صفحه به چاپ رسیده  و مشتمل بر برنامه های اجرایی واحد های مختلف آموزش و پرورش در این منطقه است.

علی صمصامی تصریح کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نه یک شعار، بلکه نقشه راه برای آموزش و پرورش است و مسیر حرکت جمهوری اسلامی را برای رسیدن به ترازی که شایسته نظام مقدس می باشد را ترسیم کرده است.

صمصامی ادامه داد: در اجرای این سند به دنبال این هستیم تا فضا، تجهیزات و منابع ضروری و سخت افزاری آموزش و پرورش را فراهم کنیم و با استقرار نظام مدیریتی کارآمد، به راهکارهای مطلوب در فرایندهای تعلیم و تربیت دست یابیم .

وی بر همت در اجرای این برنامه در طول سال تحصیلی تاکید کرد و از همکاران خواست همانطور که تاکنون در انجام این کار نهایت تلاش خود را داشته اند، در ادامه و در راستای برنامه های اجرایی سند تحول در سطح منطقه و مدارس همت ورزند.

بخشدار آب پخش نیز گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دستور کار و اولویت دولت قرار دارد و تمامی استان‌های کشور نیز در این مسیر حرکت می‌کنند که در آن چند کلید واژه مهم فلسفه تعلیم و تربیت، رسیدن به مراتبی از حیات طیبه تعریف شده است.

علی تنگ ارمی یادآور شد: در آغاز به کار دولت تدبیر و امید یکی از برنامه‌های مهم و اصلی نهاد تعلیم و تربیت اجرای سند تحول آموزش و پرورش بود که در ۲ سال گذشته این کار مهم دارای زیر نظام‌های اجرایی شده و هم اکنون برنامه اجرایی سند تحول در همه استان‌ها در حال تدوین و پیگیری است.