آخرین مطالب

برگزاری آیین جشن شکوفه ها و ورود کلاس اولی ها به مدارس منطقه آب پخش نواخته شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش و مسئولین بخش آب­ پخش صبح امروز روز شکوفه ها در دبستان غیر دولتی طوبی برگزار شد.

با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش و مسئولین بخش آب­ پخش صبح امروز روز شکوفه ها در دبستان غیر دولتی طوبی برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش افزود: در آئین جشن شکوفه این منطقه با اشاره به سه ضلع نظام تعلیم و تربیت، گفت: مدرسه، دانش آموز و خانواده سه ضلع مهم تربیتی هستند که باید در کنار هم با هدف تربیت نسل آینده ساز کشور، هم افزایی قابل توجهی داشته باشند.
اکرم پاپری با بیان این که مدرسه به تنهایی قادر به تربیت و آماده کردن دانش آموزان برای آینده سازی جامعه نیست، اضافه کرد: خانواده ها به کمک مدارس شرایط را برای رشد فرهنگی، اجتماعی، روحی و معنوی دانش آموزان فراهم کنند ومدارس باید محلی برای فراگیری علم و دانش و یادگیری مهارت های زندگی باشد.

پاپری اظهار کرد: وظیفه دیگر آموزش و پرورش، آموزش و فرهنگ سازی در موضوع های حساس و مهم برای رده های سنی خرسالان، کودکان و نوجوانان با همکاری دستگاه های مختلف است.

وی افزود: روز اول برای ما و خانواده‌ها کمی دغدغه دارد چرا که دانش‌آموزان برای نخستین بار است که پا در محیطی آموزشی به طور رسمی می‌گذارند، اما در این مدارس دانش آموزان موفق بسیاری وارد جامعه شدند و اکنون در شغل‌های مهمی در حال خدمتگذاری هستند و این افراد ما را به شغلمان بسیار دلگرم می‌کنند و امیدواریم که این دانش‌آموزان نیز در نهایت موفقیت باشند.