آخرین مطالب

مراسم نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار و مقاومت درمدرسه ام النین آب پخش برگزار شد/تصاویر

افتاب آب پخش،در اولین روز از سال تحصیلی جدید ۹۹-۹۸ مراسم نواختن زنگ مهر و زنگ ایثار و مقاومت با حضور بخشدار ، مسئولین بخش،اولیای دانش آموزان و دانش آموزان درمدرسه ام النین آب پخش برگزار شد.


مهندس تنگ ارمی بخشدار آبپخش  در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همچنین تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس در اولین روز از سال تحصیلی، اظهار داشت: اولین روز بازگشایی مدارس با دومین روز هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری امام حسین (ع) تقارن دارد و در این روز یاد و خاطره شهدای گرانقدر و رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را پاس می داریم.
تنگ ارمی با اشاره به اینکه شروع سال تحصیلی دوران بسیار حساسی است افزود دانش آموزان در محیط خانواده از یک فضای فردی تر و عاطفی تر وارد محیط مدرسه با یک فضای اجتماعی تر ومنطقی تر می شوند که همسویی این دو محیط نقش والدین و معلمان را دو چندان می کند.
نماینده عالی دولت در بخش آب پخش افزود: چارچوب اصلی را که آموزش پرورش آب پخش می بایست تدوین وترسیم کند آشنا نمودن دانش آموزان با حرکت خدا محور امام حسین(ع) است که هدف آن بزرگوار نجات انسانها و بیان آزادی بوده و با دفاع مقدس ملت ایران در برابر ظلم واستکبار تداوم یافت وآینده روشنی را پیش راه نسل جوان قرار داد که ظلم نکنند وهیچ ظلمی را نپذیرند.
تنگ ارمی با اشاره به اینکه بحمدالله با هدایت وحمایت های مقام معظم رهبری و تلاش های دولت محترم تدبیر و امید، عرصه تعلیم وتربیت در مسیر تحول بنادین نظام آموزش پرورش قرار گرفته است و راه ترقی ،سعادت و رشد را طی می کند تصریح کرد: مجموعه آموزش وپرورش بایستی به عنوان بستر ساز این امر خطیر، با استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل نسبت به بهبود وضع موجود حرکت کنند.
نماینده عالی دولت در بخش آب پخش در ادامه تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی جدید را به همه ی تلاشگران عرصه ی علم و دانش، مدیران و معلمان به ویژه دانش آموزان عزیز صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و امیدوارم با توکل به خداوند متعال و تأسی به رهنمود های مقام معظم رهبری استوارتر و با نشاط تر از قبل برای رسیدن به مدارج عالی علمی و معنوی ودر مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید علم و دانش حرکت کرده و در پرتو سیاست ها و برنامه های دولت اعتدال و تدبیر آینده ای روشن را از نظر علمی و مدیریتی برای میهن عزیزمان ایران اسلامی رقم بزنید .