آخرین مطالب

درخواست ۵۰ شرکت‌ برای حضور در دومین جشنواره خرمای بوشهر

آفتاب آب پخش،رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درخواست از شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال در سراسر کشور برای ایجاد غرفه در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی خرما و صنایع وابسته در بوشهر دریافت شده است.


خورشید گزدرازی بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی خرما در بوشهر، اظهار داشت: امسال دومین جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته در بوشهر برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم این جشنواره به شکل مناسب‌تری نسبت به سال گذشته برگزار شود.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی خرما و صنایع وابسته در بوشهر در ۲۱ تا ۲۴ آبان خبر داد و گفت: رسانه‌ها به منظور اطلاع‌رسانی مطلوب در راستای برگزاری جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته همراهی داشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با بیان اینکه نمایشگاه، جشنواره و میز ملی خرما با مشارکت تولیدکنندگان، صادرکنندگان و سرمایه‌گذاران صنایع فرآوری خرما از سراسر کشور در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه در معرفی ظرفیت خرمای استان بوشهر نقش مهمی دارد.

گزدرازی بیان کرد: بین‌المللی برگزار شدن و حضور سفرای کشورهای منطقه از برنامه‌های موردتوجه در جشنواره و نمایشگاه ملی خرما در بوشهر است.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر اضافه کرد: در این جشنواره و نمایشگاه با عرضه فناوری‌های جدید در صنعت تولید و بسته‌بندی، روش‌های نوین برای بازاریابی و افزایش صادرات این محصول آموزش داده می‌شود.

گزدرازی خاطرنشان کرد: در جشنواره و نمایشگاه خرما استان بوشهر، می‌توان با معرفی بهینه این محصول و برنامه‌ریزی، ظرفیت صادرات را افزایش داد.