close
دانلود آهنگ جدید
درخواست ۵۰ شرکت‌ برای حضور در دومین جشنواره خرمای بوشهر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

تبلیغ شما پذیرفته می شود 09175515688


آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درخواست از شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال در سراسر کشور برای ایجاد غرفه در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی خرما و صنایع وابسته در بوشهر دریافت شده است.


خورشید گزدرازی بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی خرما در بوشهر، اظهار داشت: امسال دومین جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته در بوشهر برگزار می‌شود و تلاش می‌کنیم این جشنواره به شکل مناسب‌تری نسبت به سال گذشته برگزار شود.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی خرما و صنایع وابسته در بوشهر در ۲۱ تا ۲۴ آبان خبر داد و گفت: رسانه‌ها به منظور اطلاع‌رسانی مطلوب در راستای برگزاری جشنواره و نمایشگاه خرما و صنایع وابسته همراهی داشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با بیان اینکه نمایشگاه، جشنواره و میز ملی خرما با مشارکت تولیدکنندگان، صادرکنندگان و سرمایه‌گذاران صنایع فرآوری خرما از سراسر کشور در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر برگزار می‌شود، افزود: این نمایشگاه در معرفی ظرفیت خرمای استان بوشهر نقش مهمی دارد.

گزدرازی بیان کرد: بین‌المللی برگزار شدن و حضور سفرای کشورهای منطقه از برنامه‌های موردتوجه در جشنواره و نمایشگاه ملی خرما در بوشهر است.

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر اضافه کرد: در این جشنواره و نمایشگاه با عرضه فناوری‌های جدید در صنعت تولید و بسته‌بندی، روش‌های نوین برای بازاریابی و افزایش صادرات این محصول آموزش داده می‌شود.

گزدرازی خاطرنشان کرد: در جشنواره و نمایشگاه خرما استان بوشهر، می‌توان با معرفی بهینه این محصول و برنامه‌ریزی، ظرفیت صادرات را افزایش داد.