آخرین مطالب

به مناسبت گرامیداشت روزدانش آموز:مسولین آب پخشی با خانواده شهید موسوی دیدار کردند/تصاویر

آفتاب آب پخش،رئیس اداره آموزش و پرورش، کارشناس حراست،  فرمانده  حوزه مقاومت بسیج دانش آموز ی، فرمانده حوزه شهید دستغیب با خانواده شهید موسوی دیدار کردند

رئیس اداره آموزش و پرورش بیان داشت: دانش آموزان در مبارزه با استکبار، نقشی فعال و فراموش ناشدنی ایفا کردند. این قشر متعهد و آگاه، هویت مسلمانی، خوداتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند.

اکرم پاپری اظهار داشت: حضور حماسی دانش‌آموزان در سالهای جنگ تحمیلی عراق علیه ایران نه تنها موجب دلگرمی و موفقیت جبهه‌ حق علیه باطل شد بلکه شور و نشاط ویژه‌ای در داخل مدارس بوجود آمد و در مدت کوتاهی تبدیل به گسترده‌ترین تشکل دانش‌آموزی در سراسر کشور شد .

پاپری خاطر نشان کرد: حضور در جبهه‌ تنها وظیفه دانش‌آموزان نبود بلکه آنان این مسئولیت سنگین را نیز به دوش خود احساس‌مى‌کردند که عقبه نیروهاى خودى را که عبارت از پایگاه‌هاى مقاومت بود ، نیز تقویت نمایند

وی تصریح کرد: و چه بسیار دانش‌آموزانى که در خطوط جبهه نیز به ادامه تحصیل مى‌پرداختند. این تلاش‌ و حضور جامع ، از دانش‌آموزان قدرتى مرجع و مدبر ساخت تا همگان به دوراندیشى و جامع‌نگرى ایشان ایمان آورده و بر خویش ببالند که فرزندانى دارند که به همه امور، با نگاه عمیق مى‌نگرند .

در پایان از پدر شهید موسوی تقدیر و تشکر گردید.