آخرین مطالب

با حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهور؛ رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر منصوب شد

آفتاب آب پخش- اله‌کرم اخلاقی معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر با حفظ سمت به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر منصوب شد.


معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان طی حکمی دکتر اله‌کرم اخلاقی متخصص گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: نظر به ضرورت تعهد و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان بوشهر و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید جنابعالی را به مدت سه سال به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان بوشهر منصوب می‌نماییم.

این حکم می‌افزاید: شایسته است با اتکای به خداوند متعال، در چهارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیئت‌امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از سال ۹۷ تاکنون، معاون پژوهشی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از سال ۹۷ تاکنون، معاون درمان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر از سال ۹۷ تا ۹۸ ، مدیر گروه ENT ( متخصص گوش و حلق و بینی) دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سال ۹۷ تاکنون و عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سال ۹۶ تاکنون از سوابق اجرایی دکتر  اله‌کرم اخلاقی است.