آخرین مطالب

فرمانده انتظامی دشتستان: مأمور قلابی در دشتستان دستگیر شد

 آفتاب آب پخش،سرهنگ فرهاد آراوند ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مأموران پلیس آگاهی دشتستان در پی دریافت اخبار موثق مبنی برکلاهبرداری شخصی حدودا ۴۵ ساله از کسبه و مغازه داران شهر برازجان اقدامات لازم را برای شناسائی و دستگیری وی آغاز کردند.


این مقام انتظامی عنوان کرد: با اشراف اطلاعاتی کار آگاهان پلیس آگاهی و انجام تحقیقات از مالباختگان، متهم به هویت معلوم در شهر برازجان شناسائی و دستگیر که در بازرسی از منزل وی یک دست لباس نیروی انتظامی کشف شد.

فرمانده انتظامی دشتستان بیان داشت: متهم در مواجهه حضوری با مالباختگان و شواهد و قرائن ارائه شده از سوی پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار داشت: در پوشش مأمور انتظامی با سوء استفاده از اعتماد عمومی به پلیس  و معرفی خود به عنوان مأمور نیروی انتظامی بدون پرداخت وجه از مغازه‌های شهر برازجان اجناسی را گرفته و از آنان کلاهبرداری کرده است که در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ آراوند، به شهروندان توصیه کرد: با هوشیاری و دقت لازم فریب افراد کلاهبرداری که خود را به عنوان مأموران ادارات دولتی  و غیره معرفی می کنند نخورند و در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را مطلع سازند.