آخرین مطالب

برگزاری همایش گشت رضویون بسیج با حضور سردار رزمجو در برازجان +گزارش تصویری

آفتاب آب پخش، سردار علی رزمجو  شامگاه یکشنبه در همایش هم‌اندیشی متولیان و مجریان گشت‌های رضویون بسیج در برازجان با بیان اینکه پیشرفت‌های همه جانبه در بخش‌های مختلف جامعه در سایه چتر امنیت انجام می‌شود اظهار داشت: پرداختن به قلمرو امنیت و حوزه‌های امنیتی در کشور‌های مختلف دنیا به‌‌ویژه در نظام جمهوری اسلامی ایران و ارتباط آن با مباحث سیاسی، داخلی و دفاعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.


وی با اشاره به نقش مهم نیروی بسیج در برقراری و ارتقاء امنیت افزود:نیروهای بسیج و سپاه در کنار دستگاه‌های امنیتی مانند نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش مهمی در زمینه امنیت ایفا می‌کنند.


فرمانده سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر امنیت و آرامش را زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت دانست و تاکید کرد: لازم است فضایی را برای مردم ایجاد کنیم که بتوانند با آرامش و امنیت زمینه کمال و سعادت آنان فراهم شود.

رزمجو امنیت داخلی یک کشور، استان، شهرستان و روستا‌ها را در برگیرنده حفظ و توسعه منافع حیاتی مردم آن مجموعه دانست و تصریح کرد:  امنیت و آرامش یکی از ارزش‌های یک ملت و دولت به‌شمار می‌رود.


وی با بیان اینکه پیشرفت‌ دولت‌ها زیر سایه چتر امنیت فراهم می‌شود گفت: در درون یک حاکمیت امنیت بسیار ارزشمند است که باید برای ثبات و پایداری جامعه و بقای کشور آن را در سطح قابل قبولی برقرار کرد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر امنیت عمومی جامعه را یکی از بارزترین و بسترساز‌ترین وجود بالندگی یک اجتماع دانست و افزود: این مهم در توسعه و ثبات جامعه اثرگذار است.

رزمجو با بیان اینکه بسیج در کنار نیروهای دیگر دارای کارنامه درخشانی در برقراری امنیت است گفت: بدون شک بسیج متشکل از اقشار مختلف مردم بوده که در چهل سال انقلاب اسلامی، در کنار نیرو‌های امنیتی و انتظامی، وظیفه برقراری امنیت در مقیاس جهانی را برای ما به ارمغان و کارنامه درخشان و برجسته‌ای را به‌دست آورده است.


وی با اشاره به نقش مهم بسیج در جامعه افزود: بسیج یک مدل حرکت سازمان یافته مردمی با انگیزه‌های مبتنی بر ارزش‌های الهی، با ویژگی‌های ایثار، فداکاری، شهادت طلبی و ولایت‌مداری، همواره خودش را در صحنه‌های سخت دفاع از انقلاب اسلامی آماده نگه داشته است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع)  استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی شرارت‌ها، آشوب‌ها و اغتشاشات بسیاری را پشت سر گذاشته است تصریح کرد: در حوادث اخیر شاهد حضور بسیجیان در کنار دیگر نیرو‌های امنیتی و انتظامی بودیم و همین حضور و همراهی بسیجیان در صحنه سبب  شد تا این آشوب نیز در نطفه خفه شود.


رزمجو  با بیان اینکه آشوب‌ها و اغتشاشات  اخیر یک فتنه جهانی بود که ختم به خیر شد افزود: با وحدت و همدلی مردم و مسئولان در کنار هم این فتنه سرنگون و نابود شد.

وی با اشاره به اینکه هدایت‌های پیامبرگونه رهبرمعظم انقلاب برکفر جهانی غلبه پیدا کرد گفت: با غلبه بر فتنه اخیر، پیروزی اقتدار آفرین دیگری برمجموعه انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب و دنیا ثبت شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه دشمن به این سناریو امیدوار بود تاکید کرد: با حضور نیرو‌های انتظامی و امنیتی و همراهی بسیجیان سلحشور و اینکه مردم صفوف خود را از آشوب‌گران جدا کردند فتنه دشمنان با شکست روبه‌رو شد.

رزمجو از برگزاری گشت بسیجی رضویون در استان خبر داد و بیان کرد: گشت بسیجی محله محور با عنوان گشت رضویون با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و ارگان‌های امنیتی و قوه قضائیه در سطح کشور و استان بوشهر برگزار می‌شود.


وی افزود: در واقع گشت رضویون با هدف کمک به مجموعه‌های انتظامی و امنیتی در برقراری امنیت و آرامش در سطح جامعه پایه‌ریزی شده و بسیجیان در قالب این طرح با قدرت و شجاعت انجام وظیفه می‌کنند.