آخرین مطالب

تعویض دریچه های کانال های شبکه آبیاری آب پخش / عکس

آفتاب آب پخش:روح اله محمدی مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر فوق بیان کرد: تعویض وساخت دریچه در شبکه های آبیاری از اولویت های این شرکت در راستای بهره برداری مطلوب وبهینه از میزان آب موجود در کانال های آبیاری است که این امر به سرعت در حال انجام می باشد.


روح اله محمدی مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر فوق بیان کرد: تعویض وساخت دریچه در شبکه های آبیاری از اولویت های این شرکت در راستای بهره برداری مطلوب وبهینه از میزان آب موجود در کانال های آبیاری است که این امر به سرعت در حال انجام می باشد.


 ،محمدی اظهار داشت: جهت تسریع در روند آبیاری و جلوگیری از هدر رفت آب واحد تعمیر ونگهداری این شرکت اقدام به ساخت دریچه و تعویض دریچه های معیوب موجود در مناطق چهاربرچ، دشتی، بهرام آباد، قلایی، خمیسی، گروگزی، بنارسلیمانی، نموده است.


مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری وزهکشی استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به بالا بودن هزینه های تعمیر ونگهداری شبکه های آبیاری وزهکشی وایستگاههای پمپاژ ، پرداخت به موقع آب بهاء می تواند نقش مهمی در حفاظت وصیانت از تاسیسات آبیاری داشته باشد.وی ضمن دعوت همه باغداران وکشاورزان عزیز به همکاری با مامورین توزیع آب ، عنوان کرد : در صورت مشاهده هر گونه تخلف در امر توزیع آب با متخلفین طبق ماده ۴۵ قانون توزیع عادلانه آب برخورد خواهد شد.