آخرین مطالب

سمینار مدیریت جرم شناختی بحران آب و خشکسالی در آب پخش برگزارشد/تصاویر

آفتاب آب پخش،سمینار مدیریت جرم شناختی بحران آب و خشکسالی در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آب پخش برگزار توسط کمیسیون عمران و آب شورای اسلامی شهر آب پخش شد.


به گزارش خبرگزاری آفتاب آبپخش، ریاست کمیسیون عمران و آب شورای اسلامی شهر آب پخش عصر پنجشنبه در گفت و گو با این پایگاه خبری  اظهار كرد: اين همايش به مدت ۱ روز و با حضور اعضای محترم شورای شهر کمیسیون عمران و آب این شورا, اندیشمندان و متخصصان علوم حقوق, آب و جامعه شناختی و با حضور جمعی از شهروندان و اعضای محترم کمیسیون محیط زیست و گردشگری در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر آب پخش  برگزار شد. 
مهندس حشمت الله صمصامی  افزود: در اين همايش تخصصی كه دکتر جلال الدین حسانی مدرس دانشگاه آزاد اسلامی (واحد رشت), به عنوان سخنران ويژه حضور داشتند؛ در راستای بررسی جنبه هاي شناخت  و راهکارهای رفع جرايم  مرتبط با بحران آب و خشکسالی تبادل افكار و نظرات صورت گرفت.
در  ادامه مهندس فرخ عباسی ریاست شورای اسلامی شهر آب پخش پس از  بیان وضعیت وضعیت شهر آب پخش از منظر آب و خشکسالی با اظهار امیدواری از تداوم این گونه سمینار ها و همایش ها خبر داد. همچنین ایشان همراه با دکتر حسانی پس از پایان سمینار با حضور در مزار شهداء گمنام ضمن قرائت فاتحه,  یاد شهداء گرانقدر را گرامی داشتند.