آخرین مطالب

معاون عمرانی استاندار بوشهر از دبستان شهید رضایی منفرد بازدید کرد/تصاویر

آفتاب آب پخش، با حضور معاون عمرانی استانداربوشهر، فرماندار شهرستان دشتستان، مدیرکل اداره توسعه و نوسازی مدارس استان بوشهر، بخشدار بخش آب پخش، رئیس اداره آموزش و پررو.ش  آب پخش، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت، معاون آموزشی و هئیت همرا از مدرسه نیمه تمام شهید رضایی منفرد بازدید نمودند.

معاون عمرانی استاندار بوشهر عنوان نمود: با توجه به اینکه منطقه آب پخش از دیرباز در مهد علم پیشرو بوده است لازم است تا اداره کل نوسازی استان بوشهر جهت  استفاده به موقع و تحصیل دانش آموزان در این مدرسه تمام تلاش خود را به کار به گیرند.

مهرداد ستوده اظهار کرد: این مدرسه خیر ساز ان شائ الله در سال آینده با حضور مسئولین به بهره برداری خواهدرسید  و دانش آموزان و آینده سازان این منطقه می توانند سال تحصیلی آینده را با خیال راحت در این مکان نوساز به ادامه تحصیل به پردازند.

مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان بوشهرنیز تاکید کرد: اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان بوشهر از ابتدایی آیین کلنگ زنی تا به امروز برای بهره برداری از این مدرسه هیچگونه کوتاهی ننموده است.  و تمام تلاش خود را جهت افتتاح این دستان در دهه فجر داشته ایم اما متاسفانه به دلیل مشکلات های زیاد موفق به اتمام این در در سال جاری نشده ایم.

مرادی تصریح کرد: ما ان شاء الله  در سال آینده دبستان شهید رضایی منفرد را در هفته معلم به مرحله افتتاح خواهیم رساند و این به نوعی هدیه بزرگ به قشر فرهنگیان و دانش آموزان این منطقه خواهد بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش نیز اظهار کرد: منطقه آب پخش از لحاظ علم، منطقه ای است که بیشترین افراد نخبه را در درون خود پرورش داده است.

اکرم پاپری تصریح کرد: همه خوب می دانیم که بیشترین تلاش را آموزش و پرروش در امر یادگیری به کودکان و آینده سازان این خاک اب به کار می برد از این رو باید تمامی مسئولین خود را مدیون معلمان این وزارت خانه بدانند زیرا آنها اگر نبودند امروز ما قادر به خواندن و نوشتن نمی بودیم.

پاپری تاکید کرد: از این رو این اداره منطقه جهت رفاه حال کارکنان، دانش آموزان و مردم شهر آب پخش تمام ظرفیت خود را به کار گرفته است تا شاهد رشد و شکوفایی علم در این منطقه باشیم و از همینجا به تمامی دانش آموزان  منطقه آب پخش عنوان می کینم هیچگونه انتظاری از شما نخواهیم داشت جز صرف کردن در امر یاد گیری و اندوختن علم  و علم و دیرهیچ.

وی بیان نمود: برای اهداف برزگ باید قدم استور و بزرگ نیز برداشت از این رو ما از معاون محترم عمرانی استاندار ومدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان بوشهرنیزتقاظ دارم نهایت همکاری را با این منطقه داشته باشند تا با خیال راحت دانش آموزان این منطقه بتوانند به ادامه تحصیل به پردازند.