آخرین مطالب

مراسم گرامی داشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در آب پخش برگزار شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان­ نیزعنوان کرد: سال ها امنیت کشور ایران اسلامی به دست پر توان و جهاد خالصانه سردار سلیمانی برقرار شده بود و با وجود این بزرگمرد ایرانی بود که هیچ کس را یاری نزدیک شدن به ایران نبود. امروز نیز با رفتن سردار شهید قاسم سلیمانی میلیون ها قاسم سلیمانی زاده شده و همگی پشت در پشت همدیگر امنیت این کشور را برقرار می سازند.

سرهنگ غلامپور بیان داشت: سردارشهید حاج قاسم سلیمانی مردی از خطه کرمان بود که متعلق به سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزهای ایران بزرگ است و اینک نام و یاد او و نیز جهادهای مخلصانه او در سراسر پهنه هستی ورد زبان همه گردیده است.

فرمانده سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان اذعان نمود: با تولد نفرت انگیز گروهک تروریستی داعش که زاییده ی تفکر آلوده ی آمریکا و متحدانش بود، ناامنی دنیا را فرا گرفت؛ چراکه داعش با وحشی گری تمام به اسم دین و دینداری دست به کشتاری فجیع در شهرهای مختلف سوریه و عراق زدند و  قصد داشتند تا با پیشروی سریع تحت حمایت آمریکا خود را به ایران  برسانند.

وی ادامه داد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان با نابودی داعش در نقطه نقطه ی سوریه و قسمت هایی از کشور عراق، این گروهک تروریستی خونخوار که در کارنامه ی سیاه خود همه گونه جنایت و کارهای شیطانی داشتند ، را به نابودی کشاندند و  کل دنیا از شر شرارت های شیطانی آنها نجات پیدا کرد. و امروز جز اندکی که به افغانستان پناه آورده اند را ما دیگر مشاهد نخواهیم کرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش یادآور شد: امروز به یاد روح پرفتوح سردار حاج قاسم سلیمانی در چریغ آفتاب به شهادت رسیدن این فرمانده فرزانه که یادش پاینده و نامش مانا باد؛ ملت بزرگ ایران و تمامی کشورهای مسلمان برخواسته اند و از عمق وجود برای پاسداری این پاسدار بزرگ و جسور ایرانی اشک غم فرو می ریزند.

اکرم پاپری تصریح کرد: من نیز به نوبه خود این غم جانسوز را به تمامی میهن عزیزم تسلیت عرض می کنم و در همین جا به همه اعلام می دارم که من به عنوان یک معلم صدها سلیمانی را تربیت خواهم کرد و به میهن خویش هدیه خواهم ساخت.

پاپری اظهار کرد: سردارشهید حاج قاسم سلیمانی سردار نه یک ملت، بلکه سردار آحاد سرزمین های اسلامی بود که یک تنه جلوی استکبار جهانی ایستاد تا امنیت امروز ما مرهون تلاش های بی وقفه آن عزیز خفته در خاک باشد.

 

علی باقری فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی منطقه آب پخش نیز در این مراسم متن حکم مسئولیت رئیس اداره آموزش و پرروش را به عنوان رئیس کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی بخش آب پخش را قرائت نمود.

گفتنی است در این مراسم سرود توسط دانش آموزان و پخش کلیپ از این شهید بزرگوار نیز انجام شد.