آخرین مطالب

قرارگاه امدادی در رزمایش بزرگ امام هادی (ع) دشتستان برپا می‌شود

آفتاب آب پخش،رزمایش بزرگ امام هادی (ع) در راستای آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در شهر برازجان در تاریخ‌های 24 و 25 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.


رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از برپایی قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی در رزمایش بزرگ امام هادی (ع) شهرستان دشتستان به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر داد.

ماریا خویش دوست د گفت: رزمایش بزرگ امام هادی (ع) در راستای آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در شهر برازجان در تاریخ‌های 24 و 25 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان دشتستان در این رزمایش تشکیل قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی جهت پشتیبانی و خدمت‌رسانی بهداشتی و درمانی به نیروهای حاضر در رزمایش را بر عهده دارد.
خویش دوست افزود: طبق تصمیمات اتخاذشده در نشست هماهنگی این رزمایش، تمامی بخش‌های خصوصی و دولتی شهرستان در حوزه بهداشتی و درمانی باید تعامل خوب و لازم را با ما داشته باشند و امکانات خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رزمایش بسیج کنند.
وی تصریح کرد: همه امکانات موردنیاز که در توان بهداشت و درمان باشد در اختیار سپاه قرار خواهد گرفت و امیدوارم اهداف این برنامه به‌طور کامل محقق شود.
فرمانده بسیج سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در اوج اقتدار و عزت قرار دارند و برای دفاع همه‌جانبه از میهن اسلامی کاملاً آماده‌اند.
سرهنگ نعمت‌الله غلامپور افزود: دشمنان ایران اسلامی در خیال باطل خود نقشه ضربه زدن به ایران اسلامی را در سر داشتند و با شهادت ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی خواستند تلافی مبارزات ایران اسلامی با تکفیری‌ها را بکنند، ولی با شهادت این سردار رشید اسلام، عزم نیروهای مسلح و مردم عزیز برای مقابله با استکبار جدی‌تر شد.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش امام هادی (ع) در شهرستان دشتستان ابراز داشت: این رزمایش جهت آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن برگزار می‌شود و همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با همکاری و تعامل خود به هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این رزمایش به ما کمک می‌کنند.
وی ابراز داشت: بیمارستان‌های شهید گنجی و ۱۷ شهریور و سایر مراکز درمانی در ایام برگزاری رزمایش خدمات‌رسانی خواهند کرد.
نشست هماهنگی برگزاری رزمایش امام هادی (ع) با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه، رئیس شبکه بهداشت و درمان و دیگر مدیران شهرستان دشتستان برگزار شد.