قرارگاه امدادی در رزمایش بزرگ امام هادی (ع) دشتستان برپا می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،رزمایش بزرگ امام هادی (ع) در راستای آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در شهر برازجان در تاریخ‌های 24 و 25 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.


رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از برپایی قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی در رزمایش بزرگ امام هادی (ع) شهرستان دشتستان به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر داد.

ماریا خویش دوست د گفت: رزمایش بزرگ امام هادی (ع) در راستای آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در شهر برازجان در تاریخ‌های 24 و 25 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان دشتستان در این رزمایش تشکیل قرارگاه امدادی جانباز شهید مختار اعمایی برازجانی جهت پشتیبانی و خدمت‌رسانی بهداشتی و درمانی به نیروهای حاضر در رزمایش را بر عهده دارد.
خویش دوست افزود: طبق تصمیمات اتخاذشده در نشست هماهنگی این رزمایش، تمامی بخش‌های خصوصی و دولتی شهرستان در حوزه بهداشتی و درمانی باید تعامل خوب و لازم را با ما داشته باشند و امکانات خود را برای برگزاری هر چه بهتر این رزمایش بسیج کنند.
وی تصریح کرد: همه امکانات موردنیاز که در توان بهداشت و درمان باشد در اختیار سپاه قرار خواهد گرفت و امیدوارم اهداف این برنامه به‌طور کامل محقق شود.
فرمانده بسیج سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در اوج اقتدار و عزت قرار دارند و برای دفاع همه‌جانبه از میهن اسلامی کاملاً آماده‌اند.
سرهنگ نعمت‌الله غلامپور افزود: دشمنان ایران اسلامی در خیال باطل خود نقشه ضربه زدن به ایران اسلامی را در سر داشتند و با شهادت ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی خواستند تلافی مبارزات ایران اسلامی با تکفیری‌ها را بکنند، ولی با شهادت این سردار رشید اسلام، عزم نیروهای مسلح و مردم عزیز برای مقابله با استکبار جدی‌تر شد.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش امام هادی (ع) در شهرستان دشتستان ابراز داشت: این رزمایش جهت آمادگی دفاعی نیروهای بسیجی و سپاه در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن برگزار می‌شود و همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان با همکاری و تعامل خود به هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این رزمایش به ما کمک می‌کنند.
وی ابراز داشت: بیمارستان‌های شهید گنجی و ۱۷ شهریور و سایر مراکز درمانی در ایام برگزاری رزمایش خدمات‌رسانی خواهند کرد.
نشست هماهنگی برگزاری رزمایش امام هادی (ع) با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه، رئیس شبکه بهداشت و درمان و دیگر مدیران شهرستان دشتستان برگزار شد.