آخرین مطالب

کمیسیون محیط زیست وگردشگری شورای اسلامی شهر آب پخش دومین اقامتگاه بومگردی را فعال می کند

مهندس فرخ عباسی رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش در  گفت گویی با آفتاب بیان داشت، پس از بازدید از اقامتگاههای گردشگری منطقه مطرح نمود:رفع هرگونه عیب و اشکال فیزیکی و مدیریتی جهت استقبال از گردشگران در دستور کار جدی ما قرار دارد.

فرخ عباسی بیان نمودند:اینک مسولین اقامتگاهای ما در منطقه آب پخش ضمن کسب تجربه و دانش های روز خود مقتدرتر از هر زمان دیگر هستند و از عوامل معرفی منطقه گردشگری آب پخش می باشند. 
 ایشان افزو‌دند ما اکنون در بهترین وضعیت استقبال از توریست ها هستیم و به این منظور از مسولین محترم اقامتگاهها و ریاست و اعضا پرتلاش کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورا کمال تشکر را دارم. 

فرخ عباسی در مصاحبه با آفتاب، بیان داشت:اکنون شهر آب پخش بیش از قبل در برنامه بازدید گردشگران در سفر به جنوب کشور بوده و توانسته ایم از ظرفیت هایی همچون نخل و قدمت شبکه های آبرسانی و سر سبزی و مهمانوازی منطقه به نحو مطلوبی در این  تغییر نگرش بهرمند شویم. 

رییس شورای شهر آب پخش گفت:مبنا و اساس کار کمیسیون محیط زیست و گردشگری،احیا و فعال نمودن روستاهای گردشگری بناری،چهاربرج و چم درواهی با همکاری ساکنان همان مناطق و سرمایه گذاران بوده که در سال گذشته این مهم به وقوع پیوست و کمیسیون توانست با جذب سرمایه گذار از خود منطقه آب پخش،اقامتگاه چم درواهی را تاسیس و ثبت رسمی نماید و به سایتهای اقامتگاههای کشور معرفی نماید که مورد توجه خیل عظیم گردشگران نیز قرار گرفت.امسال نیز با همکاری و همراهی کمیسیون محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر اقامتگاه روستای چهاربرج با مدیریت سرکار خانم راحیل کیانی در دستور کار قرار گرفته است که انشالله تا پایان بهمن ماه به بهره برداری و افتتاح خواهد رسید.لذا نوروز امسال منطقه آب پخش مورد توجه گردشگران بیشتری برای اقامت قرار می گیرد.

عباسی افزود:اقامتگاه روستای زیبای چم درواهی نیز با مدیریت جناب آقای عباس پی خسته در حال توسعه فیزیکی و رفاهی می باشد تا در ایام پیش رو و نوروز بتواند با امکانات بهتر به استقبال گردشگران و معرفی منطقه آب پخش بروند.