آخرین مطالب

باحضور مسولین بخش:دومین اقامتگاه بومگردی در  روستای چهاربرج افتتاح شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،اقامتگاه بومگردی روستای چهاربرج با مدیریت خانم راحیل کیانی از فعالان حوزه گردشگری در منطقه بیستم بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور مسولین بخش افتتاح شد.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بخشدار بخش آب پخش و رییس شورای اسلامی  شهر آب پخش در افتتاحیه اقامتگاه بیاناتی را ارایه نمودند.
 
بخشدار محترم آقای علی تنگ ارمی بیان کردند:گردشگری در آب پخش بسیار فعال شده و در توسعه اقامتگاه ها با فعالان گردشگری همکاری های لازم را خواهیم داشت.
بخشدار آب پخش ،ضمن تشکر از اعضای کمیسیون محیط  زیست و گردشگری شورای شهر و خانم کیانی ،گفت:فعالیت در حوزه گردشگری باعث ایجاد اشتغال زایی نیز می باشد که انشالله با ایجاد اقامتگاهها این امر مهم اتفاق بیفتد.
 رییس شورای اسلامی شهر آب پخش،فرخ عباسی ضمن تشکر و قدردانی از سرکار خانم راحیل کیانی که اهتمام زیادی در زمینه صنعت گردشگری داشته اند،بیان کرد:ظرفیت  های صنعت گردشگری در منطقه آب پخش بسیار قوی میباشد که طی دو سال اخیر با ایجاد اقامتگاهها رونق بسیار خوبی بخود گرفته است. اقامتگاهها بستر بسیار مناسبی برای توسعه و پیشرفت صنعت گردشگری را بوجود آورده است.
ایشان افزود:کمیسیون محیط زیست و گردشگری در دو سال اخیر به نحوی پیوسته با سیاست گذاری های صحیح،نقشه راه توسعه صنعت گردشگری را مصوب نمود است و اکنون نیز پروژه عظیم طرح مطالعات گردشگری منطقه آب پخش را در دست اقدام دارد.در این نقشه ما در مسیر تمام گردشگران به جنوب کشور خواهیم بود. در پی ظرفیت شناسی روستاهای هدف در منطقه،روستای زیبای چهاربرج جایگاه ویژه ای دارد.نیروی محرکه توسعه گردشگری توجه ساکنان منطقه به این مهم است که با تغییر نگرش نسبت به طبیعت بی نظیر منطقه آب پخش میتوانیم ظرفیت های اشتغال این صنعت را شکوفا نماییم. 
عباسی در پایان افزود:نگاه عمیقی به رشد صنعت گردشگری در منطقه داریم که انشالله با همکاری همه مسولین و مشاوران و بومیان محترم منطقه و کمیسیون محیط زیست و گردشگری اقدامات لازم را شاهد خواهیم بود.