آخرین مطالب

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر معرفی شد

آفتاب آب پخش،در آیینی که با حضور فرماندهان، معاونین و کارکنان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مهندس محسن مشتاقی متولد روستای دشتی اسماعیل خانی از توابع بخش آبپخش به عنوان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی در استان انتخاب گردید.


سردار رزمجو٬ فرمانده سپاه امام صادق (ع) در این مراسم با تشکّر از زحمات مهندس پیمان رایانی٬ گفت: آقای مشتاقی از جوانان با استعداد و تحصیلکرده‌ مجموعه‌ی سپاه استان می‌باشد که با داشتن هوش و توانایی بالا می‌تواند زمینه‌ی رشد و پیشرفت فعالیتهای بسیج در صنایع را فراهم آورد.

مهندس محسن مشتاقی متولد روستای دشتی اسماعیل خانی از توابع بخش آبپخش و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی می باشد و اکنون نیز در مقطع دکتری همین رشته در حال تحصیل است.

 کارشناس محیط زیست پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی٬ مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر٬ جانشین سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان و چندین مقاله‌ی علمی در همایشهای ملی و بین اللملی و عنوان مقاله‌ی برتر در کنفرانس بین المللی نانوتکنولوژی در کشور بلاروس سال ۲۰۱۲ در سوابق کاری و علمی ایشان وجود دارد.
با انتخاب مهندس مشتاقی از جوانان تحصیل کرده، خوش فکر و توانمند استان بوشهر به عنوان ریاست سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر می توان شاهد انسجام بیشتر این قشر برای خدمت به بخش صنعت و مردم استان باشیم.