آخرین مطالب

طرح تشدید نظارت برقیمت اجناس در آب پخش اجرا می‌شود/تصاویر

به گزارش آفتاب آب پخش، مهندس تنگ ارمی بخشدار آب پخش از تشدید طرح‌های نظارت بر قیمت اجناس  در آب پخش  خبر داد.

بخشدار آب پخش اظهار داشت: خدمت به مردم و رفع مشکلات و دغدغه‌هایشان وظیفه‌ای است که تمامی مسئولان و مدیران اجرایی در سطوح مختلف باید سرلوحه کار خود قرار دهند و به آن توجه جدی داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد : با توجه به  نزدیک شدن به فرا رسیدن ماه رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی پایش مستمربر  قیمت اجناس انجام می‌شود.و مواردی که خلاف قانون رخ می دهد بصورت جدی و طبق قانون رفتار خواهد شد.

 
بخشدار آب پخش تصریح کرد: برای پایش و نظارت مستمر بر واحدهای عرضه‌کننده موادغذایی،  امروز ۲۵ ام ؛ با هماهنگی  انجام شده،صنعت معدن دشتستان، نهادهای مربوط ، بهداشت  و درمان و بخشداری آب پخش از  فروشگاه‌ها  و سوپرمارکت‌های آب پخش بازدید کردند که نتیجه این بازدید برخورد قانونی با چندتن از مغازه دارانی که اقدام به گران فروشی چند اقلام کردند و تمامی موارد و نکات بهداشتی بخصوص اقلام تاریخ گذشته ؛ کشف و امحاء شدند و برای ان دسته افرادی که این موازین را رعایت نمیکنند جریمه هایی وفق مقررات اعمال خواهد شد و برخورد قانونی انجام میشود.

وی گفت: شهروندان  می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... موارد را به صنف و بخشداری ابپخش و شماره تلفن ۱۲۴ اعلام تا در اسرع وقت پیگیری شود.