طرح تشدید نظارت برقیمت اجناس در آب پخش اجرا می‌شود/تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

به گزارش آفتاب آب پخش، مهندس تنگ ارمی بخشدار آب پخش از تشدید طرح‌های نظارت بر قیمت اجناس  در آب پخش  خبر داد.

بخشدار آب پخش اظهار داشت: خدمت به مردم و رفع مشکلات و دغدغه‌هایشان وظیفه‌ای است که تمامی مسئولان و مدیران اجرایی در سطوح مختلف باید سرلوحه کار خود قرار دهند و به آن توجه جدی داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد : با توجه به  نزدیک شدن به فرا رسیدن ماه رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی پایش مستمربر  قیمت اجناس انجام می‌شود.و مواردی که خلاف قانون رخ می دهد بصورت جدی و طبق قانون رفتار خواهد شد.

 
بخشدار آب پخش تصریح کرد: برای پایش و نظارت مستمر بر واحدهای عرضه‌کننده موادغذایی،  امروز ۲۵ ام ؛ با هماهنگی  انجام شده،صنعت معدن دشتستان، نهادهای مربوط ، بهداشت  و درمان و بخشداری آب پخش از  فروشگاه‌ها  و سوپرمارکت‌های آب پخش بازدید کردند که نتیجه این بازدید برخورد قانونی با چندتن از مغازه دارانی که اقدام به گران فروشی چند اقلام کردند و تمامی موارد و نکات بهداشتی بخصوص اقلام تاریخ گذشته ؛ کشف و امحاء شدند و برای ان دسته افرادی که این موازین را رعایت نمیکنند جریمه هایی وفق مقررات اعمال خواهد شد و برخورد قانونی انجام میشود.

وی گفت: شهروندان  می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... موارد را به صنف و بخشداری ابپخش و شماره تلفن ۱۲۴ اعلام تا در اسرع وقت پیگیری شود.