آخرین مطالب

به همت کانون فرهنگی هنری طه شهر آبپخش؛ پویش استانی «رزمایش همدلی» در بوشهر برگزار شد

آفتاب آب پخش،کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آبپخش در راستای پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پوشش فعالیت ها و اقدامات داوطلبانه بانوان در جهت مبارزه با ویروس کرونا، اقدام به برگزاری پویش استانی #رزمایش_همدلی نموده اند که علاقمندان میتواند با تولید «عکس، فیلم و روایت» و ارسال آن به پیام رسان «ایتا و گپ» کانون فرهنگی هنری طه به شماره 09305495767 در این پویش شرکت نمایند.


مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آبپخش به اهداف برگزاری این پویش اشاره کرد و ادامه داد: این پویش به منظور تشویق و تقویت حس همدلی و نوعدوستی میان مردم و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی در راستای اقدامات داوطلبانه بانوان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا برگزار شده است.

 

وی به اقدامات صورت گرفته توسط کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آبپخش در خصوص مبارزه با ویروس کرونا و ریشه کن شدن این بیماری اشاره کرد و افزود: اعضای کانون فرهنگی هنری طه در شرایط به وجود آمده فعلی و شیوع ویروس کرونا در ایستگاه های غربالگری ورودی شهر حضور فعال داشته و به صورت مستمر اقدام به ضدعفونی مساجد و محلات می نمایند.

 

مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آبپخش ادامه داد: همچنین با تعطیل شدن بسیاری از صنوف و ایجاد فشار بر اقشار آسیب پذیر جامعه این کانون با شناسایی خانواده های بی بضاعت و اهداء بسته های حمایتی به یاری این عزیزان شتافتند.

 

گرگین با اشاره به اینکه آموزش و آگاهی بخشی بهترین راه مقابله با ویروس کرونا می باشد ادامه داد: اعضای کانون فرهنگی هنری طه مسجد امیرالمومنین علی (ع) شهر آبپخش با انتشار مطالب آموزشی بهداشت در فضای مجازی و کانال اطلاع رسانی کانون در راستای آگاهی بخشی مردمی اقدامات بسیار خوبی انجام داده اند.