آخرین مطالب

جوان ۱۹ ساله ۲۴ ساعت بعد از قتل مادرش دستگیر شد

آفتاب آب پخش،فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران مجرب پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی، جوانی که مادرش را به قتل رسانده بود در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.


سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر، اظهار داشت: ساعت ۱۹ شب ۲۶ فروردین فقدانی یک خانم ساکن شهر بوشهر، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و دو ساعت پس از آن جسد سوخته یک خانم در محور "عالیشهر بنه‌گز"، توسط رهگذران پیدا می‌شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: پس از تطبیق مشخصات فرد مفقودی و جسد پیدا شده، تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی به‌صورت تخصصی این موضوع را رسیدگی کردند.

وی گفت: پس از بررسی‌های فنی‌ومیدانی و سرنخ‌های موجود، کارآگاهان پلیس وقوع قتل خانوادگی را احتمال دادند.

واعظی تصریح کرد: ماموران مجرب پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی، فرزند ۱۹ ساله مقتول که متواری شده بود را در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام پلیس خاطرنشان کرد: متهم در بازجوئی‌های اولیه ارتکاب قتل را منکر ولی پس از  مواجهه با مدارک، دلایل و شواهد دقیق و علمی به  ناچار، لب به سخن گشود.

واعظی گفت: متهم در ادامه اظهارات خود عنوان کرد به‌دلیل اختلافات مالی همیشه با مادرش درگیری داشته و روز قتل نیز نزاع و مشاجره لفظی با وی پیدا کرده و در حال عصبانیت با طناب، مادر خود را خفه و در فرصت مناسب جسدش را با خودرو از  منزل خارج  و در محور عالیشهر "بنه گز" اقدام به آتش زدن آن کرده تا قابل شناسایی نشود.