آخرین مطالب

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرآب پخش به مناسبت گرامیداشت هفته کار کارگر

آفتاب آب پخش،رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش طی پیامی  هفته کار  کارگر را به همه کارگران خدوم و تلاش گر  آب پخش تبریک گفت


در متن این پیام آمده است:
« بسمه تعالی»


هفته کارگر را محضر همه کارگران گرامی و ارزشمند عرض تبریک داریم.بی‌شک باید جامعه بزرگ،نجیب و شریف کارگری که همواره،متعهدانه تمام امور واگذاشته به خود را به نحوه احسنت انجام داده در میان خادمین به اجتماع از شرایط ویژه‌ای برخوردار باشد.

خانواده های کارگران ارزشمند باید به این نانی که پدر و مادر به خانه می آورند به جهت دشواری کسب و پاکی ابعاد آن معتقد و دلگرم باشند.ما فرزندان جامعه کارگری با تلاش و کوشش فراوان باید امیدوارانه آینده را به تصویر و تسخیر بکشیم.

مسئولین محترم نیز در خصوص رفع مشکلات کارگران گرانقدر باید مجاهدانه تلاش نمایند.اصلاح و بهبود شرایط کار برای کارگران، ایجاد آینده روشن و توسعه خدمات بیمه‌ای با وجود مشاغل سخت، حداقل خواسته های کارگران زحمت کش می باشد که در صورت تحقق آن خانواده کارگران به جایگاه رفیع خود نزدیک تر می شوند.

حقیر معتقدم در نبود تکنولوژی های برتر و روز، جامعه شریف کارگری است که همواره ایستاده تا چرخ صنعت بر پیکر آن نصب و چرخه اقتصاد با مقاومت دستان کارگر بچرخد.بدیهست جامعه باید سخت بیندیشد تا پاسخی درخور الطاف جامع سختکوش کارگری را بیابد.


اینجانب این روز مبارک و فرخنده را به همه کارگران پرتلاش شاغل در بخش های دولتی و خصوصی، تبریک می گویم و از درگاه خداوند منان برای این عزیزان و خانواده شان سلامتی و موفقیت مسئلت دارم.

                                            فرخ عباسی

                                 رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش