آخرین مطالب

بازدید از پیش اعلام نشده رییس کل دادگستری استان بوشهر از دادگستری بخش‌ آبپخش

آفتاب آب پخش،رییس کل دادگستری استان بوشهر به صورت از پیش اعلام نشده از دادگستری بخش آبپخش بازدید کرد و گفت: از اولویت‌های دستگاه قضایی تکریم ارباب رجوع و کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها است.


رییس کل دادگستری کل استان بوشهر در این بازدید اظهار داشت: از اولویت‌های دستگاه قضایی تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مردم، کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها، پیشگیری از وقوع جرم و تلاش در جهت ارتقای فرهنگ صلح و سازش در جامعه است.

وی در حاشیه این سفر به نقش دستگاه قضایی و ایجاد امنیت، خصوصا امنیت سرمایه‌گذاری و حمایت از فعالان اقتصادی اشاره کرد و گفت: یکی از سیاست‌های اصلی قوه قضاییه دسترسی آسان مردم به عدالت و خدمات رسانی قضایی در نقاط مختلف است و به همین منظور در استان بوشهر با همکاری و تلاش همه مسئولان اجرایی و قضایی برای برطرف کردن مشکلات مردم تلاش بی وقفه‌ای می‌شود.

جمادی در همین راستا به جهش تولید در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: آبپخش مناطق مهمی است که در عرصه کشاورزی و تولید خرما و دیگر محصولات کشاورزی فعالیت دارد و می‌بایست زمینه بیشتر رونق تولید و رفع موانع در این حوزه و اشتغال پایدار فراهم شود.

رییس کل دادگستری استان بوشهر در این بازدید ضمن دیدار با کلیه همکاران این حوزه قضایی با مراجعین دیدار و به خواسته‌های مراجعه کنندگان رسیدگی و مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.