آخرین مطالب

بخشدارآب پخش از رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش قدردانی و تجلیل کرد/تصویر

آفتاب آب پخش،: به مناسبت 12 اردیبهشت ماه ، سال روز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز معلم، بخشدار آب پخش به اتفاق مسئول بسیج فرهنگیان آب پخش، اعضاء شورای اسلامی شهر آب پخش، فرمانده بسیج دانش آموزی منطقه آب پخش، کارشناس بخشداری و اداره آموزش و پرورش در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش با دادن لوح سپاس از تلاشهای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش از زحمات این مقام مسئول و مجموعه تحت امر و تلاش های ویژه ای که در طول مدت قرنطینه و تمهیداتی که برای تعلیم و آموزش دانش آموزان در منزل دیدند قدردانی و تجلیل شد .

بخشدار آب پخش در این مراسم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و همچنین روز معلم را به همه معلمین فرهیخته تبریک و تهنیت عرض نمود و گفت: روز معلم، فرصتی است مغتنم برای سپاس از میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت که همانا تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی، وظیفه مهم دینی و ملی انسان های بزرگ منشی است.

علی تنگ ارمی عنوان کرد: دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا و مکتب و دین، همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ ارزشی دین و میهن فراهم نیاید.

تنگ ارمی خاطر نشان کرد: شهید مرتضی مطهری یکی از آن معلمان راستین است که با نگاه ترکیبی به همه معارف بشری نظر می کند و تمامی تلاشهای علمی و عملی را مقدمه ای برای عبادت می داند و با شهادت، عبادت عملی و علمی خود را کامل می سازد . به همین مناسبت است که روز شهادت این بزرگ مرد فرزانه همیشه جاویدان مانده است.

وی ابراز داشت: ضمن عرض دوباره گرامی داشت سال گرد شهادت فیلسوف عالی مقام، استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته تجلیل از مقام شامخ و بزرگ معلم، بدینوسیله اززحمات و تلاشهای خالصانه شما در انجام مطلوب وظیفه سنگین خویش در سنگر تعلیم و تربیت صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم .

رئیس اداره آموزش و پرورش نیز عنوان داشت: به نمایندگی از مجموعه بزرگ آموزش و پرورش منطقه آب پخش در این خجسته ایام مراتب قدرشناسی و ارادت خود را خدمت همکاران عزیز فرهنگی که در حقیقت به عنوان موثرترین و کارآمدترین نیروی انسانی عامل توسعه و تعالی جامعه شاخته می شوند، اعلام نمایم.

اکرم پاپری بیان داشت: معلمان همیشه در بحران ها به بهترین نحو ممکن انجام وظیفه نموده و در این عرصه نیز کارهای قابل تقدیر را انجام داده اند به نحوی که مراتب تقدیر خانواده ها و والدین در دو ماه گذشته از معلمان و سیستم آموزشی استان را به همراه داشته است.

پاپری اضافه کرد: طبق سند تحول بنیادین غیر از مباحث آموزشی ، مباحث فرهنگی، تربیتی و ورزشی دانش آموزان نیز مد نظر داشته ایم و آموزش ها بر اساس ساحت های 6 گانه تربیت دانش آموزان که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان شده انجام شده است.

وی گفت: معلمی شغل بسیار ارزشمندی است و هر کشوری که به مقام و جایگاه معلم اهمیت بدهد، یقینا پیشرفت خواهد کرد. چرا که معلم با تربیت نسل جدید و نوپای یک ملت آینده آن ملت و کشور را بیمه می‌کند.

گفتنی است در پایان بخشدار آب پخش به رسم یادبود لوح تقدیری را جهت تلاش های رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش تقدیم ایشان نمود.