آخرین مطالب

انتصاب سه بخشدار جدید در استان بوشهر

آفتاب آب پخش،استاندار بوشهر در احکام جداگانه ای بخشداران بخش های خارگ در شهرستان بوشهر، ریز در شهرستان جم و سعدآباد در شهرستان دشتستان را منصوب کرد.


استاندار بوشهر در احکام جداگانه‌ای بخشداران بخش‌های خارگ در شهرستان بوشهر، ریز در شهرستان جم و سعد آباد در شهرستان دشتستان را منصوب کرد.

خسرو دهقانی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: با حکم عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، ناصر ابراهیمی به عنوان بخشدار خارگ در شهرستان بوشهر منصوب شد. ابراهیمی از سال ۱۳۹۳ تا کنون به عنوان بخشدار بخش ریز در شهرستان جم مشغول خدمت بوده است.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات استانداری بوشهر افزود: استاندار بوشهر همچنین با صدور حکم جداگانه دیگر حسین رضوی را به عنوان بخشدار بخش ریز در شهرستان جم منصوب کرد که وی نیز حدود ۵ سال بخشدار چاه مبارک در شهرستان عسلویه بوده است.‌

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: طی حکم دیگری از سوی استاندار بوشهر اکبر حاجب فرد سرپرست کنونی بخشداری سعد آباد نیز به عنوان بخشدار این بخش در شهرستان دشتستان منصوب شد.

وی بیان داشت: همچنین طی ابلاغ صادره از سوی حسن ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، محمود رضایی بخشدار سابق خارک نیز به عنوان سرپرست معاونت امور سیاسی اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری منصوب شد.ش