آخرین مطالب

امتحانات نهایی از 17 خرداد ماه سال 99 شروع می شود

آفتاب آب پخش: اولین جلسه ستاد امتحانات جهت هماهنگی امتحانات نهایی خرداد ماه 99 با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش و سایر اعضای ستاد امتحانات منطقه در دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش برگزار گردید .


رئیس اداره آموزش و پرورش  آب پخش عنوان نمود: در خصوص شرایط خاص برگزاری امتحانات نهایی خرداد 1399 و رعایت پروتکل های بهداشتی لازم گفت: با توجه به وضعیت حاکم برای رعایت بیش از پیش نکات بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه، هماهنگی های لازم جهت تهیه مواد بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش، ژل ضدعفونی و تب سنج با توجه به آمار شرکت کنندگان تهیه شود و بر ضدعفونی محل برگزاری آزمون و تجهیزات، هر روز بعد از پایان امتحان نیز تاکیدنمود.

اکرم پاپری در خصوص اهمیت و جایگاه ستاد امتحانات درسطح منطقه و نقش آن در رهبری اظهار داشت: هدایت و انسجام بخشیدن به فعالیت های سنجش، در خصوص شرایط خاص امتحانات خرداد ماه امری ضروری است.

پاپری درخصوص تعیین حوزه های برگزاری و تعیین رئیس و ناظر حوزه امتحانات نهایی، مشخص نمودن اعضای حوزه ی تکثیر ، زمان شروع و پایان امتحانات توضیحاتی را ارائه نمود و از اعضاء ستاد خواست تا در برگزاری امتحانات نهایی خرداد ماه سال 99 نهایت دقت و تلاش را به کار بگیرند.

کارشناس امتحانات نیز در این جلسه به بررسی بخشنامه ها و دستور العمل برگزاری امتحانات داخلی و نهایی خرداد 99 پرداخت و توضیحاتی در این زمینه ارائه نمود و اضافه کرد: امتحانات نهایی خرداد ماه از 17 خرداد شروع می شود.

سعید گشتاسب عنوان داشت: انتخاب نهایی عوامل اجرایی حوزه دخترانه و پسرانه در دومین جلسه ستاد امتحانات تعیین خواهد شد.

گشتاسب همچنین خاطر نشان کرد: امتحانات به صورت زوج فرد به تفکیک رشته جهت رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد گردید. ضمنا حوزه پسرانه در سالن همایش اداره آموزش و پرورش و حوزه دخترانه در سالن نمازخانه دبیرستان زینب کبری(س) برگزار خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: جهت رعایت مسائل بهداشتی از مراقبین سلامت مدارس نیز در حوزه های اجرا استفاده خواهد شد.

 در پایان اعضاء با بیان نقطه نظرات خود، پیشنهاداتی برای کاهش استرس دانش اموزان در ایام امتحانات ارائه نمودند.