آخرین مطالب

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش: از مدیران مدارس برتر در برنامه شاد تقدیر شد/تصویر

آفتاب آب پخش،معلمان و مدیران مدارس منطقه آب پخش هیچگاه در امر آموزش کوتاهی نکرده اند و تمام تلاش خود را جهت آموزش مفید به کار بسته اند و تلاش کرده اند تا دانش آموزانی علم آموز، خلاق و فعالی را پرورش دهند.


با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش، معاون آموزشی، معاون پرورشی و تربیت بدنی، مدیران مدارس ازمدیران مدارس منطقه آب پخش که بیشترین جذب دانش آموزان را در شبکه شاد و همچنین بیشترین آمار ثبت نام کتب درسی را داشته اند در سالن همایش اداره آموزش و پرورش با لوح سپاس تقدیر و تشکر گردید.

رئیس اداره آموزش و پرورش بیان داشت: دانش ‌آموزان مهم ‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می ‌شوند و نظر به اهمیت و ضرورت ادامه آموزش دانش آموزان، وزارت آموزش‌وپرورش با تاکید بر ایجاد مدارس در فضای مجازی،  در کوتاه‌ ترین زمان شبکه آموزشی (شاد) را راه‌ به وجود آورد تا دانش آموزان از آموزش عقب نمانند.

اکرم پاپری اضافه کرد: شالوده، برنامه مجازی (شاد) در فضایی ایزوله و با امکانات بومی و به‌عنوان شبکه آموزشی اختصاصی وزارت آموزش‌وپرورش راه‌اندازی شده تا آنچه در مدرسه اتفاق می‌افتد در زمان تعطیلی مدارس دراین فضای امن مجازی به صورت انلاین گیرد.

پاپری خاطر نشان کرد:  معلمان و مدیران مدارس منطقه آب پخش هیچگاه در امر آموزش کوتاهی نکرده اند و تمام تلاش خود را جهت آموزش مفید به کار بسته اند و تلاش کرده اند تا دانش آموزانی علم آموز، خلاق و فعالی را پرورش دهند.

وی عنوان داشت:  : با راه اندازی شبکه آموزشی دانش آموز ( شاد )، مبنای فعالیت مدارس، مدیران، معلمان و دانش آموزان این شبکه می باشد و تلاش و زحمات معلمان در بستر امن شاد، منظم و برابر برنامه مدارس قابل رصد بوده و میزان فعالیت را برای سال تحصیلی تعیین و مشخص می کند.