آخرین مطالب

رئیس جدید آبیاری آب پخش منصوب شد

آفتاب آب پخش،: روح اله محمدی ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت با صدور حکمی موحد حسینی را به سمت ریاست آبیاری آب پخش منصوب کرد.


، طی آیینی در محل بخشداری آب پخش از خدمات سید محمد حسن مهدوی تقدیر و موحد حسینی به عنوان رئیس جدید اداره آبیاری آب پخش معارفه گردید.


این مراسم با حضور حاج آقا رضایی، امام جمعه آب پخش ، مهندس علی تنگ ارمی بخشدار، روح اله محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های ابیاری و زهکشی استان بوشهر برگزار شد.


حاج آقا رضایی ضمن قدردانی از خدمات محمد حسن مهدوی ، خدمت رسانی مطلوب تر و جلب رضایت بیشتر باغداران را از اولویت ها برشمرد و از حسینی رئیس جدید آبیاری آب پخش تلاش مضاعف در اجرای هرچه بهتر تقویم آبیاری و نیز بهره وری مناسب از منابع موجود را خواستارشد.

 

تنگ ارمی بخشدار آب پخش نیز با اشاره به اهمیت آبیاری در این فصل از سال از حسینی خواست تا با مدیریت زمان و اهتمام جدی به مسئله توزیع آب بستر مناسب را در راستای عملکرد هرچه بهتر در زمینه آبیاری نخیلات فراهم آورد.
در پایان روح اله محمدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت با اهداء لوح سپاس از زحمات و خدمات محمد حسن مهدوی  قدردانی کرده و از موحد حسینی دقت درعمل و توجه به اجرای دقیق تقویم آبیاری و کسب رضایت هرچه بیشتر باغداران را خواستار شد.