آخرین مطالب

فرهنگیان منطقه آب پخش در طرح رزمایش کمک مومنانه 165/200/000 میلیون ریال کمک کردند

آفتاب آب پخش،اکرم پاپری اظهار داشت: این طرح در قالب رزمایش کمک مومنانه و با همکاری کانون بسیج فرهنگیان منطقه آب پخش و همت فرهنگیان محترم صورت گرفته است و تعداد 70 بسته معیشتی و اقلام غذایی، پرداخت وجه مربوطه به ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان، تهیه تلفن هوشمند، توزیع اقلام بهداشتی، تهیه پوشاک و لباس نوع .... تهیه و از طریق مدیران مدارس در اختیار دانش آموزان بی بضاعت و خانواده های آنان قرار گرفت.


با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش، کارشناس امور تربیتی اداره آموزش و پرورش، مسئول بسیج فرهنگیان، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی منطقه آب پخش، مدیر دبیرستان علامه طباطبای و دبیران دبیرستان علامه طباطبایی آیین نمادین توزیع کمک های مومنانه طرح رزمایش همدلی و کمک مومنانه در قالب پویش ملی حمایت دانش آموزان و فرهنگیان از خانواده های آسیب پذیر فرهنگیان منطقه آب پخش با اهدای مبلغ 165/200/000 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود در جشن کمک مومنانه که در دبیرستان علامه طباطبایی منطقه آب پخش برگزار گردید شرکت کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش عنوان کرد: باتوجه به ضرورت ترویج فرهنگ همدلی در دوران شیوع بیماری منحوس کرونا و باتوجه به توصیه های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرهنگیان این منطقه به یاری دانش آموزان بی بضاعت و خانواده های آسیب دیده شتافتند.

اکرم پاپری اظهار داشت: این طرح در قالب رزمایش کمک مومنانه و با همکاری کانون بسیج فرهنگیان منطقه آب پخش و همت فرهنگیان محترم صورت گرفته است و تعداد 70 بسته معیشتی و اقلام غذایی، پرداخت وجه مربوطه به ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان، تهیه تلفن هوشمند، توزیع اقلام بهداشتی، تهیه پوشاک و لباس نوع .... تهیه و از طریق مدیران مدارس در اختیار دانش آموزان بی بضاعت و خانواده های آنان قرار گرفت.

پاپری اضافه کرد: این‌ها تنها بخشی از اقداماتی است که در حمایت از طرح کمک مومنانه صورت گرفته و بی‌شک با اجرای این رزمایش همانطور که برخی از مسئولان پیش‌بینی کرده‌اند بزرگ‌ترین کمک بشریت به همت مردم ایران رقم خواهد خورد.

 وی خاطر نشان کرد: در ایام کرونایی ما باید با کمک و همدلی مؤمنانه به یاری اقشار ضعیف و مستمند جامعه بشتابیم و در این جهت دیگران را نیز ترغیب و تشویق به مشارکت در این امور خیرخواهانه و خداپسندانه تشویق کنیم.