آخرین مطالب

60،45 و 25 / رکاب زدن برای ترویج عشق

آفتاب آب پخش،به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون دوچرخه سواران آبپخشی مسیر 60 کیلومتری مرکز انتقال خون دشتستان تا بوشهر را در دمای 45 درجه رکاب زدند تا عشق بیاموزند و مهر ورزی با ترویج کنند

اسماعیل یگانه رکابزن آبپخش گفت: هدف از انجام این حضور ترویج فرهنگ اهدای خون در بین مردم بویژه جوانان است وامیدواری بتوانیم قدم کوچکی در راه سلامت جامعه با شعار ورزش و اهدای خون برداریم.

 یگانه افزود: در این روزهای سخت کرونایی مردم نیازمندان به خون و فرآوردهای خونی را فراموش نکنند و با اطمینان از رعایت موارد بهداشتی و ایمنی  در پایگاه های انتقال خون با حضورشان به کمک نیازمندان خون بشتابند. 

مدیرکل انتقال خون بوشهر ضمن تقدیر از زحمات سفیران اهدای خون گفت: ورزش قسمت عمده ای از مسیر سلامت جامعه را شامل می شود و امیدواریم با همت همه مردم بویژه ورزشکاران در ترویج فرهنگ اهدای خون و حضور در پایگاهی انتقال خون هیچ نیازمندی به این نعمت بی جایگزین الهی چشم انتظار نماند.

اسماعیل یگانه و احسان نگهبان دوچرخه سواران دشتستانی که پیش از این مصافت بوشهر تا تهران و بوشهر تا مشهد مقدس را به همین مناسبت طی کرده بودند اینبار فاصله 60 کیلو متری را در دمای 45 درجه خرداد رکاب زده و پرچم انتقال خون که در سفرهای پیشین به امضای  مدیرعامل سازمان و مدیران کل استانهای مسیر سفر رسیده بود را به مدیرکل انتقال خون بوشهر تحویل دادند.

 

در پایان حضور در روز جهانی اهداکنندگان خون از این سفیران اهدای خون با اهدای تندیس و لوح سپاس توسط مدیرکل انتقال خون بوشهر در پایگاه بوشهر تقدیر شد.