برگزیدگان سی هشتمین مسابقات قرآن وعترت مرحله استانی منطقه آبپخش انتخاب شدند
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت این مسابقات بستر مناسبی برای رشد و تعالی شخصیت دینی و مذهبی دانش‌آموزان دارد


برگزیدگان سی هشتمین مسابقات قرآن وعترت مرحله استانی منطقه آبپخش سال تحصیلی 99-98 انتخاب شدند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش اظهار کرد: این مسابقات بستر مناسبی برای رشد و تعالی شخصیت دینی و مذهبی دانش‌آموزان در راستای معارف حیات بخش و انسان‌ساز قرآن، عترت و نماز و دستیابی به حیات طیبه است که مبتنی بر سند تحول بنیادین است.

علی صمصامی گفت : در صورتی که این جشنواره از کیفیت بالایی برخوردار باشد قطعا نتایج آن را در جامعه و مسابقات بین المللی قرآن شاهد خواهیم بود.

صمصامی تاکید کرد : ارتباطی که با شرکت کنندگان در سطوح مختلف مسابقات داریم نباید موقتی باشد بلکه باید همراه از این افراد در برنامه های مهم ادارات مخصوصا در آموزش و پرورش مورد استفاده قرار گیرد.

برگزیدگان مسابقات قرآن وعترت مرحله استانی منطقه آبپخش

سال تحصیلی 99-98

ردیف

نام ونام خانوادگی

پایه / رشته

نام آموزشگاه

رتبه استانی

1

حمید رضا نیک بین

هشتم- انشا نماز

علامه طباطبایی

اول

2

رضا غلامی

دهم انشا نماز

امام جعفر صادق

دوم

3

محمد ایران منش

هفتم - اذان

یاسین

دوم

4

سعید رضا باقری

یازدهم اذان

امام جعفر صادق

سوم

5

امیر حسین صمصامی

دهم احکام

امام جعفر صادق

دوم

6

احمد صمصامی

هفتم- احکام

یاسین

سوم

7

سید محمد جواد سجادی

دهم قرائت قرآن (تحقیق)

طالقانی

سوم

8

فاطمه حسن پور

هشتم قرائت قرآن (تحقیق)

محدثه

اول

9

شبنم خواجه

هفتم قرائت قرآن (تحقیق)

محدثه

سوم

10

نرجس رضایی

هشتم قرائت قرآن (تحقیق)

محدثه

سوم

11

رقیه مظفری

هشتم - احکام

محدثه

دوم

12

الهه حسن پور

دوازدهم تفسیر

زینب کبری

اول

13

زهرا شجاعی

یازدهم تفسیر

زینب کبری

دوم

14

آیدا خلیفه

هفتم تفسیر

عفت

دوم

15

فاطمه شعبانی

دهم تفسیر

معراج

سوم

16

نازنین صابری

دهم صحیفه سجادیه

زینب کبری

اول

17

فاطمه بهزادی

هشتم صحیفه سجادیه

دانشمندان جوان

دوم

18

فاطمه زهرا لطافت پور

دهم –نهج البلاغه

هدف

اول