آخرین مطالب

دبستان شهید رضایی منفرد در هفته دولت افتتاح خواهد شد/تصاویر

آفتاب آب پخش،مدرسه شهید رضایی منفرد منطقه آب پخش با داشتن 6 کلاس درس، نمازخانه، کارگاه آموزشی و تجهیزات یکی از نیازهای اساسی حوزه آموزشی این منطقه را مرتفع کرده است


صبح امروز با حضور فرماندار دشتستان، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، بخشدار، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش، رئیس شورای بخش آب پخش، کارشناس حراست اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش و هیئت همرا از دبستان شهید رضایی منفرد بازدید نمودند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش بیان داشت: با توجه به پیگیری های که با وزارت آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، فرمانداری دشتستان و بخشداری بخش آب پخش داشته ام به لطف خداوند تا شروع هفته دولت شاهد افتتاح دبستان شهید رضایی منفرد در شهر آب پخش خواهیم بود.

اکرم پاپری گفت: مدرسه شهید رضایی منفرد منطقه آب پخش با داشتن 6 کلاس درس، نمازخانه، کارگاه آموزشی و تجهیزات یکی از نیازهای اساسی حوزه آموزشی این منطقه را مرتفع کرده است.

پاپری افزود: مردم می توانند برای رفاه فرزندانشان دست به اقدام های مختلفی بزنند که یکی از آنها را می توان به عنوان خیرین مدرسه ساز یاد کرد و با این کار نام آن خیر بزرگوار را در ذهن همه زنده نگه می دارد و نسل جدید و نسل آینده می توانند از این مدارس بهره بگیرند.

وی همچنین ضمن تشکر ازفرماندار دشتستان، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر، بخشدار و تمام کسانی که در این راه همراه آموزش و پرورش منطقه بوده اند یادآور شد: خوشبختانه اقدامات خوبی برای تکمیل زیرساخت های آموزشی صورت گرفته است که این روند باید همچنان با جدیت تداوم داشته باشد.