آخرین مطالب

ساختمان درمانی مطابق با نیاز شهروندان در شهر احداث میگردد

رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش بیان داشت.با پیگیری های فراوان انجام شده و دیدار با معاون محترم وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ساختمانی متناسب با جمعیت شهر آب پخش در خصوص ارائه خدمات سلامت در شهر آب پخش احداث می شود

مهندس فرخ عباسی افزود: بعد از پیگیری های لازم و ملاقات : ۹۷٫۱۰٫۴ با معاون محترم بهداشت وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی موفق به تخصیص اعتبار جهت احداث ساختمان درمانی در شهر آب پخش شدیم.

وی یادآور شد، بعد اازملاقات و پیگیری های لازم در مرکز استان و شهرستان و بازدید قائم مقام و معاونین محترم دانشگاه علوم پزشکی از دو مکان اهدایی در مشرق و مغرب شهر،نهایت مقرر شد تا این ساختمان با ارزش در محوطه مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی آب پخش اجراء شود.

عباسی خاطر نشتن گرد،در طی مصاحبه قبل در این خصوص ( هشت ماه گذشته ) و بیلان کاری ۱۶ ماهه به دلایل ضرورت احداث این ساختمان اشاره شد.ایشان بیان فرمودند در هفته دولت امسال شاهد کلنگ زنی و مراحل آغازین این پروژه خواهیم بود. عباسی بیان داشت: رسالتی بر عهده دارم که باید مطرح نمایم و آن هم عرض کمال مراتب تشکر و قدردانی از بزرگ مرد عرصه سلامت دشتستان و کشور،جناب آقای دکتر رئیسی معاون محترم وزیر به نمایندگی از عموم شهروندان می باشد. بی‌شک معاون محترم وزیر به نیاز ضروری شهروندان در ایام مسئولیت خود بعد از چهل سال پاسخ عالی و متناسب با نیاز جامعه را مبذول نمودند و همچنین تشکر فراوان نمودند از همراهی فرماندار محترم دشتستان، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی، قائم مقام ارزشمند و معاونین ایشان که همواره همراهی ویژه نموده اند.