آخرین مطالب

رییس شورای اسلامی شهر آب پخش :توجه به طرحهای اشتغالزا،از اولویتهای کاری شورای شهر می باشد

آفتاب آب پخش،رییس شورای اسلامی شهر آب پخش،  در بازدید از طرح پرورش بوقلمون در منطقه آب پخش گفت:شهر آب پخش با توجه به ظرفیتهای موجود و موقعیت منطقه، رشد خوبی در تعدد طرحهای اشتغالزا توسط جوانان پرتوان شهر داشته و باید با همت و تلاش مضاعف از جوانان حمایت کرد تا موانع در مسیر ایجاد صنایع پاک هموار گردد.

مهندس فرخ عباسی بیان کرد :امروز از طرح پرورش بوقلمون آقای محمد  صمصامی بازدید داشتیم.
 این طرح در نوع خود یک الگو برای منطقه و استان می باشد که انتظار می رود جوانان شهر از این چنین طرحهایی استقبال کنند و مسولین ذیربط نیز در جهت رفع موانع تولید اقدام کارشناسی و عاجل داشته باشند. 
ایشان افزود :در راستای حمایت از جوانان منطقه در راه اندازی طرحهای اشتغالزایی آمادگی کامل داریم ،به نحوی که شخصا مشکلات را در مسیر توسه این صنایع پیگیری مینماییم.ایشان از اصلی ترین موانع تولید در منطقه را نوع اسناد مالکیت اراضی و عدم شرایط جهت ثبت این املاک در راستای بهرمندی از زیرساختهایی همچون آب و برق و تسهیلات دولتی اشاره نمود و خواهان همکاری ویژه مسولین محترم در  راستای رفع این نقیصه شد. 
عباسی در انتها از آقای محمد صمصامی جوان پرتلاش و صاحب سبک به جهت کارآفرینی و همت و توان عالی در ایجاد مجموعه پرورش بوقلمون تشکر و قدردانی ویژه نمودند.