با رعایت پرتوکل بهداشتی کلاس های کنکور منطقه در حال برگزاری است/تصاویر
پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش

آخرین عناوین

آفتاب آب پخش،دکتر پاپری رئیس اداره آموزش و پرورش آب پخش بیان داشت،اساتید مختلفی از تهران برای تدریس دروس تخصصی و عمومی به منطقه آب پخش دعوت می شوند تا دانش آموزان برای رقابت در این آزمون سرنوشت ساز آماده کنند


صبح امروز رئیس اداره آموزش و پرورش با همراهی خانم زینت بهروزی مسئول برگزاری کلاس های کنکور منطقه آب پخش از محل برگزاری کلاسهای کنکور بازدید به عمل آوردند.


رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش عنوان کرد: اساتید مختلفی را از تهران برای تدریس دروس تخصصی و عمومی به منطقه آب پخش دعوت می شوند تا دانش آموزان برای رقابت در این آزمون سرنوشت ساز آماده کنند.

اکرم پاپری اضافه کرد: اگرچه ویروس منحوس کرونا باعث اخلال در زندگی مردم گردید و آموزش و پرورش نیز از این ویروس منحوس در امان نماند اما این موضوع باعث افت تحصیلی شما دانش آموزا

 نگردید و ما در سال تحصیلی گذشته نه تنها افت تحصیلی را در منطقه احساس نکرده ایم بلکه شاهد قبولی شما دانش آموزان در آزمون خرداد ماه بوده ایم و این نمایان گر تلاش بی حد شما بزرگوران می باشد.

پاپری اظهار داشت: ما برای یاد گیری و یادآموزی دانش آموزان تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا شما دانش آموزان هیچگونه کمبودی را  در امر آموزش و پرورش احساس نکنید.

وی در پایان ضمن خسته نباشید به اعضاء و استادان ستاد کنکور آب پخش گفت: برگزاری این دوره ها تاثیر بسزایی در افزایش آمار قبولی فرزندان شهر آب پخش خواهد داشت.