آخرین مطالب

دفتر اسناد رسمی به زودی در شهر آب پخش مستقر و شروع به فعالیت می کند

آفتاب آب پخش،رئیس شورای اسلامی شهر آب پخش از استقرار و آغاز بکار دفتر اسناد رسمی در شهر آب پخش در روزهای آتی خبر داد.


به گزارش آفتاب آب پخش؛مهندس عباسی با اعلام این خبر اظهار داشت:بلافاصله پس از جابجایی دفتر سابق اسناد رسمی آب پخش (آقای رستمی) به خارج از استان پیگیری جهت استقرار دفتر اسناد رسمی در شهر آب پخش را آغاز نمودیم که با اقدامات گسترده انجام شده منجله دیدارها،نشست ها و مکاتبات لازمه موفق به اخذ سهمیه لازم جهت استقرار دفتر اسناد رسمی در شهر آب پخش شدیم. 
ریس شورای اسلامی شهر آب پخش افزود:با عنایت خاصه مدیرکل محترم دادگستری استان جناب آقای دکتر جمادی و مدیر کل محترم سابق اداره ثبت اسناد و املاک جناب آقای پیرهادی سهمیه لازم برای شهر آب پخش منظور و با برگزاری آزمون شخص ذیصلاح مشخص گردید و به زودی با نظر به اینکه سایر اقدامات لازمه انجام شده است این دفتر اسناد رسمی در شهر آب پخش شروع بکار و فعالیت خواهد نمود.
ایشان افزود:مسول این دفترخانه اسناد رسمی جناب آقای صمصامی نخبه علمی و جوان آب پخشی میباشد که با تلاش و سعی فراوان موفق شدند در آزمون های متعدد انجام شده حائز شرایط لازم و رتبه های علمی مربوطه شوند،که کمال تشکر و قدردانی را از زحمات ایشان داریم.
رییس شورای اسلامی شهر آب پخش افزود:از جناب آقای رستمی که سابقا در دفتر اسناد رسمی در شهر آب پخش به شهر‌ندان خدمات فراوان ارائه نمودند کمال تشکر و قدردانی را مینماییم.