آخرین مطالب

کارگاه تولیدی در و پنجرهای دوجداره شرکت لیان حفاظ سپهر گستر/تصاویر

به گزارش آفتاب آب پخش،مهندس فرخ عباسی  افزود: آماده ایم تا با همراهی و حمایت جمیع سرمایه گذاران بخش خصوصی در توسعه آب پخش بزرگ از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم و همواره در جهت رفع مشکلات سرمایه گذاران کوشا باشیم.


 

عباسی  بیان داشت: امروز از کارگاه تولیدی در و پنجره دو جداره آقای مهندس ظرافت در شهر آب پخش بازدید نمودم، این کارگاه در مبحث بهرمندی از ماشین آلات با آخرین تکنولوژی های روز و در باب کارآفرینی و اشتغال و در خصوص رفع نیاز منطقه بدون مراجعه به مراکز دیگر بسیار موفق بوده است. 

رییس شورای اسلامی شهر آب پخش مطرح نمود: از زحمات جناب آقای مهندس هادی ظرافت به جهت این حجم خوب از سرمایه گذاری در شهر آب پخش کمال تشکر و قدردانی را داریم و ادامه داد مشابه این کارگاه در شهرستان دشتستان فقط در مرکز شهرستان مستقر میباشد که به جهت کیفیت بسیار عالی محصولات تولیدی کارگاه آقای مهندس ظرافت، محصولات این کارگاه مورد استقبال بسیار خوبی واقع شده است.

عباسی افزود: مشکلات در مسیر تولید فراوان میباشد و همواره در این راستا و رفع مشکلات تلاش نموده ایم که قطعا بهبود این مهم از مسیر همت مسولین مربوطه میگذرد. ایشان همچنان مشکل عدم ثبت املاک در آب پخش را از عمده مشکلات تولید کنندگان مطرح نمود و خواهان رسیدگی به این مهم شدند.